Ana Sayfa Urfa Haberleri İzol Yakınına Bile Göz Yummadı

İzol Yakınına Bile Göz Yummadı

Direnmelere rağmen Şanlıurfa Belediyesi, Şanlıurfa’da kaçak, ruhsatsız ve çürük binaların yıkımını aralıksız sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2011 Salı 10:18
İzol Yakınına Bile Göz Yummadı
Van depreminin ardından gündeme gelen kaçak ve çürük binalar Şanlıurfa’da bir bir yıkılıyor. Ruhsatsız, kaçak ve çürük yapıları belediye ekipleri balyoza gerek duymadan zaman zaman elleriyle yıkıyor. Kaçak ve ruhsatsız yapılarının yıkımına kimi zaman direnenler oluyor. Direnmelere rağmen belediye Şanlıurfa’da kaçak, ruhsatsız ve çürük binaların yıkımını aralıksız sürdürüyor. Şanlıurfa Belediyesi, Van depreminin ardından gündeme gelen çürük binalar ve ruhsatsız kaçak yapılardan son iki ayda yaklaşık 200 adet yıktı.

Bu gün ise Yavuz Selim Mahallesinde, Bağlarbaşı Mahallesinde ve Devteşti Mahallesinde üç ayrı çürük ve ruhsatsız yapıyı yıkıldı. Kimi inşaat halindeki binaların filizleri kesildi kimi binalarda çıkılan kat fazlası yıkıldı. Binası yıkılanlardan biri de Başkan Yardımcılarından Emin İzol’un yakını olan Ayhan İzol oldu. Yıkım esnasında Başkan Yardımcısı Emin izol’da hazır bulundu.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık