Ana Sayfa Siyaset İzol'a Destek Çığ Gibi Büyüyor

İzol'a Destek Çığ Gibi Büyüyor

Ak Parti’de liste dışı kalarak partisinden istifa edip, bağımsız olarak milletvekili adayı olan Zülfikar İzol’a destek için yemek verildi.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2011 Pazar 16:12
İzol'a Destek Çığ Gibi Büyüyor
12 Haziran genel seçimlerinde tekrar Türkiye büyük millet meclisi’ne milletvekili olarak gitmek için kararlı olan Zülfikar İzol’a her kesimden destek geliyor. Şanlıurfa’nın tanınmış ailelerinden çiftçi ailesinden yaklaşık 300 kişi Zülfikar İzol’a destek vermek için yemekli bir toplantı yaptı.

Halepli bahçe’de Zülfikar İzol’a destek vermek amacıyla bir yemekli toplantı yapan Mustafa Çiftçi ve beraberindeki 300 kişi her zaman Zülfikar İzol’un yanında olduğunu söyledi. Bağımsız aday olduğu günden bu yana dikkatleri üzerinde toplayan bağımsız milletvekili Zülfikar İzol, her konuşmasında Ak Parti’ye yüklendi.

Devlet bakanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik’e gönderme yapan Bağımsız Milletvekili Zülfikar İzol, son günlerde kentin çeşitli yerlerine astığı ve dikkat çeken afişlerdeki sloganını tekrarladı. “Ne Artvinli Ne, Bursalı Ne De Mardinli Değiliz, Öz Ve Öz Şanlıurfalıyız” dedi.(Kanal Urfa TV)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star