Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Türkiye JARTİYERLİ AVUKAT OLAYINDA SIR DOLU DETAYLAR

JARTİYERLİ AVUKAT OLAYINDA SIR DOLU DETAYLAR

Oda TV bombayı patlattı. Cemaate yakınlığı ile bilinen Hukukçular Birliği Vakfı başkan yardımcısı ve AKP vekil adayının ölümünde ilginç ayrıntı! Eşcinsel ilişki ve....İşte ayrıntılar

Giriş Tarihi: 6 Ağustos 2012 Pazartesi 17:25
JARTİYERLİ AVUKAT OLAYINDA SIR DOLU DETAYLAR

5 yıldızlı otelde üzerinde transparan gecelik ve jartiyer ile cesedi bulunan Ankara Barosu avukatlarından S.S.'nin odasına giren kişinin masör Mahmut P. olduğu ortaya çıktı.
Ertuğrul Özkök bu olaya el koymalıdır

İster ABD’de olsun, ister Elazığ’da olsun Ertuğrul Özkök seks merkezli kriminal olaylara köşesinde yer veriyor.

Peki…

Ertuğrul Özkök, Swissotel’de ölüsü bulunan Hukukçular Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı ve AKP Kırıkkale milletvekili adayı S.S. (açık adını yazmıyoruz) olayını yazabilir mi?

Avukat S.S. Ankara’da yaşıyordu. Evli, çocuklu… İddiaya göre bir dava için İstanbul’a geldi.

İstanbul’un pahalı otellerinden Swissotel’deki odasında jartiyer giymiş halde cesedi bulundu. Odada uyuşturucu da vardı…

Hukukçular Birliği Vakfı Başkanı Sinan Kılıçkaya, olayın cinayet olabileceğini söyledi; “S.S.’nin kişiliğinde ve davranışlarında herhangi bir anormallik veya garip bir durum yoktu. Mülayim, muhafazakar bir insandı. Namazını kılar, orucunu tutardı” gerekçesini ileri sürdü.

Polis soruşturmayı derinleştirince, masör Mahmut P.’nin S.S.’nin odasına girdiği görüntülere ulaştı. Masör Mahmut P. Avukat S.S. ile masaj salonunda tanıştığını ve kendisine para karşılığı birlikte olmayı teklif ettiğini, otele gidip ilişkiye girdiklerini ve 500 lira aldığını söyledi.

Soruşturma sürüyor. Bakalım daha neler çıkacak bu olayın altından…

Peki…

Şimdi temel soru şu:

Hukukçular Birliği Vakfı cemaate yakın bir sivil toplum kuruluşu.

Başkanı diyor ki, “oruç tutar, namaz kılardı!” Yani böyle bir kimliğe sahip bir cemaatçi avukat jartiyer giyip alem yapamaz mı?

Bakınız, biz kimsenin özel hayatıyla ilgili değiliz. Ama, bu “oruç tutar, namaz kılardı gerekçesi/gerekçeleri bizi hayatın gerçekleriyle yüzleşmekten alıkoymuyor mu? Bu gerekçeler neyin/nelerin üzerini örtüyor? Ve örttü hep?

Kuşkusuz şimdi yazacaklarımızın bu olayla hiç ilgisi yok:

Hürriyet gazetesi haberi manşetten verdi: askeri casusluk davasından yargılanan Binbaşı Tamer Karslıoğlu’nun evinde çocuk pornosu DVD’si bulunduğu iddia edilmişti. Ankara 10. Asliye Ceza Mahkemesi Karslıoğlu hakkında beraat kararı verip, “bu DVD’yi Karslıoğlu’nun evine kötü niyetli kişi ya da kurumlar gizlice koymuş olabilir” dedi.

Ergenekon davasında da bir çok kişinin evinde benzer DVD’ler bulundu. İnsan ister istemez soruyor.

Büyük ihtimalle bu DVD’ler, CD’ler de kişi ya da kurumlar tarafından gizlice konuldu.

Hep düşündük, kim, kimler bu derece alçak bir komployu kuracak kafa yapısına sahiptir? Bu entrikayı-tezgahı kurmak için hangi hayatı yaşıyorlar? Yoksa kimin aklına bu “araç” gelir? Neyse, yazdığımız gibi bunun cemaatçi avukat S.S. ile hiç ilgisi yok.

Sonuçta Ertuğrul Özkök Avukat S.S. olayını da –daha önceki benzerleri gibi- yazmalıdır.
Odatv.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık