Ana Sayfa Urfa Haberleri Kaçak Yapı Ekibi Yalnızca İzledi

Kaçak Yapı Ekibi Yalnızca İzledi

Şanlıurfa Belediyesi kaçak yapıdaki radikal kararını sürdürüyor. Belediyenin Gecekondu ve Kaçak Yapı Yıkım Ekibi son 10 gün içerisinde filiz ve kolon yıkımı için 120 binaya tebligat gönderdi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2012 Çarşamba 09:35
Kaçak Yapı Ekibi Yalnızca İzledi
Şanlıurfa Belediyesi kaçak yapıdaki radikal kararını sürdürüyor. Belediyenin Gecekondu ve Kaçak Yapı Yıkım Ekibi son 10 gün içerisinde filiz ve kolon yıkımı için 120 binaya tebligat gönderdi. Bunların yüzde 65’inde kolonları ve filizleri kesip yıktı. Yüzde 35’ini ise takip ediyor. Filiz ve kolon operasyonlarında zaman zaman kaçak yapı sahipleri bugüne kadar gerginlik ve taşkınlık çıkartırken geçtiğimiz gün yürütülen yıkımda bina sahibi “Siz durun ben kolonlarımı kesip yıkacağım” dedi

KENDİ KAÇAK YAPISINI KENDİSİ YIKTI

Bu ilginç yıkım Hayati Harrani Mahallesi 5006’ıncı Sokak’a Suruç Apartmanın da yaşandı. Belediyenin zemin artı bir kat verdiği izne uymayarak üçüncü kata çıkmak için kolon ve filiz çıkan İbrahim Günlük, kendi kaçak yapısını kendisi yıktı. Belediyenin yıkım tebligatına uyan Günlük, kat fazlası çıktığı filizleri kestiği sırada belediyenin kaçak yapı ekibi yalnızca izledi. Yıkım bittiğinde karşılıklı uzlaşı içinde operasyon tamamlandı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık