Ana Sayfa Urfa Haberleri Kaçar, İmam Hatiplilerle

Kaçar, İmam Hatiplilerle

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinin 1.Tirit Günü programına katıldı.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2011 Salı 21:30
Kaçar, İmam Hatiplilerle
      Hem ziyaret, hem ticaret misali gittiği her yerde ve seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği esnaf, ev, Sivil toplum kuruluşu, ilçeler ve köylerde AK Parti Hükümetinin icraatlarını anlatarak destek olmalarını istiyor.

     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinginde bile aşırı kalabalık ve sevgi gösterilerinin dikkatlerden kaçmadığını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, “Öncelikle bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Allah’a hamdolsun miting hepimizin yüzünü güldürdü ve başbakanımıza mahcup olmadık. İnşaallah 12 Haziran seçimlerinde de başımız dik, alnımız ak, yüzümüz güleç olarak Başbakanımızın karşısına çıkarız ve Şanlıurfa’mıza hizmetlerin gelmesine vesile oluruz. Zaten Devlet Bakanımız Faruk Çelik, Şanlıurfa’ya geldiğinden beri birlik beraberlik içersinde Şanlıurfa’nın, ilçelerinin, belde ve köylerinin sorunlarını belirlenmesine çalıştık. Bakanımız bizzat sorunları yerinde gördü, ilk ağızdan dinledi ve sonuçta Seçim taahhütnamesi hazırlandı. Bu taahhütnameler vatandaşlara dağıtılacak ve herkesin takipçisi olmaları istenecek” dedi.

     Mahmut Kaçar, “13 Haziran sonrasında belirlenen tarihlerde sorunlar çözüme kavuşturulacak ve yeni hizmetler gerçekleştirilecek” diye konuştu.

    

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star