Ana Sayfa Urfa Haberleri Kaçar’dan Karaköprülüler-Der’e ziyaret

Kaçar’dan Karaköprülüler-Der’e ziyaret

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar ilçe ve köy ziyaretlerinden sonra şehir merkezinde de Sivil Toplum Kuruluşlarını ve Dernek ziyaretlerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2011 Pazar 12:05
Kaçar’dan Karaköprülüler-Der’e ziyaret
Kaçar, Karaköprü Beldesinde bulunan Karaköprülüler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

     Katılımın yüksek olduğu gözlenen toplantıya Dernek Başkanı Mehmet Tutluoğlu, AK Parti Belde Başkanı Hasan Yeşil, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Erik,  Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri  Ercan Topal, Halit Direkli, Mehmet Fatih Yılmaz, Ekrem Kaz ve dernek üyeleri katıldı. 

     AK Parti Milletvekili Adayı Mahmut Kaçar, “Urfa’daki  sorunları yerinde tespit ederek 4 yılda 400 proje adında, bunları kayıt altına aldık ve inşaallah Bakanımız Faruk Çelik’in de büyük katkısıyla geleceğin Şanlıurfa’sını hayal ediyoruz” dedi.

     Sorunları tek tek dinleyerek not aldıktan sonra konuşan Mahmut Kaçar, 2 saat süren görüşmeler sonunda şöyle dedi;

     “Her oyun değerli olduğunu ve herkesin sandığa gitmesi gerektiğini çünkü sandığa gitmeyen seçmenlerimizin onda dokuzunun oyunu AK Partiye vereceğini, bunun için bu seçimin çok önem arz ettiğini ve biz eğer güçlü gelirsek hem Türkiye, hem de Şanlıurfa için büyük bir kazanım olacaktır. Çocuklarımıza ve torunlarımıza güzel bir gelecek hazırlamak için çok çalışıp bu seçimi Urfa’da kazasız atlatmalıyız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmalıyız” dedi.

     Sağlık sorunlarını ile ilgili soru yönelten dernek üyesi Bekir Peltek’e, “Biz 94’ten beri Sağlık Sendikasının tüm kademelerinde çalıştık. Ben Türkiye’nin en büyük konfederasyonu olan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısıydım, aynı zamanda Sağlık-Sen’in de Genel Başkanıydım. Anlattığınız sıkıntıları biliyorum ve yakından takip ediyorum. Bir enjeksiyon yapmanın bedeli bu olmamalı. Aile Hekimliği sistemi oturursa daha da iyi olacak. Karaköprü’ye bir Diş Hastanesi yapılacak. Düz lise olmadığını biliyoruz ve onunla ilgili çalışma yapıyoruz. Yol sorununun farkındayız, ulaşımla ilgili problemleri yerinde tespit ederek, kimsenin çıkarlarını zedelemeden ve bunları saha çalışması yaparak belediye başkanıyla bizzat paylaşacağız” dedi.

      Geç saatlere kadar süren toplantı üyelerin ve halkın katılımıyla renkli konuşmalara sahne oldu.

     Karaköprülüler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Tutluoğlu da, “Derneğimizi şereflendiren Başkanımız ve 13 Haziran’ın Vekili Mahmut Kaçar’a teşekkürlerimi sunuyorum. Buraya kadar gelen, gecenin bu saatine kadar bize destek olan tüm üyelerimize ve Karaköprülülere de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah 12 Haziran hem Ülkemize, hem Urfa’mıza hayırlar getirir. Biz Karaköprü’de birlik ve beraberliği sağlamak için bu derneği kurduk. Karaköprü 18 yıl önce bir köyken şu an 70 bin nüfusu olan bir şehir. Biz de şu an faal olan tek dernek olarak karınca kararınca bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Zaman gösterecektir ki, bizim yaptığımız bu gayret boşa gitmeyecektir. Sayın vekilimiz Mahmut Kaçar’a AK Partinin değerli yöneticilerine bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Allah muvaffak etsin” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık