Ana Sayfa Urfa Haberleri Kaçar'dan coşkulu büro açılışı

Kaçar'dan coşkulu büro açılışı

- AK Parti milletvekili adayı ve Sağlık-Sen Eski Genel Başkanı Mahmut Kaçar’ın Uçaksavar kavşağındaki seçim bürosunun ardından Eyyubiye Şıhmaksut mevkiindeki ikinci seçim bürosu da açıldı.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2011 Salı 14:16
Kaçar'dan coşkulu büro açılışı
     Bakan Faruk Çelik’in gerçekleştirdiği açılış törenine AK Parti milletvekili Seyit Eyüpoğlu ve milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu  ile AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez de katıldı.

     Binlerce kişinin katıldığı açılışta konuşan Devlet Bakanı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik  şunları ifade etti; “Ben artık Şanlıurfa’nın Bakanıyım, Şanlıurfa’nın hizmetkârıyım. Bizleri yüksek bir oy oranı ile inşallah tüm arkadaşlarımızla birlikte Ankara’ya göndereceksiniz. Şevkimizi artırın ki hizmet etme aşkımız çoğalsın. Yoksa öyle ya da böyle hizmet edeceğiz ama aşkla ve şevkle hizmet edelim diyoruz. Viranşehir’den Suruç’a, Birecik’ten Ceylanpınar’a kadar tüm ilçelere gittik. Bize Şanlıurfa’yı Şanlıurfalılar anlatsın diye gittik. Vatandaşın çektiği sıkıntıyı kendisinden dinlemek için ayaklarına gittik” dedi.

     Vatandaşa tepeden bakma döneminin geride kaldığını ifade eden Bakan Çelik,”Önümüzdeki dönemde de Şanlıurfa’nın güzel insanlarının talepleri neyse onlar yerine gelecek. Artık seçilenler değil, 13 Haziran’dan sonra seçenlerin, sizlerin milletvekili olduğu bir dönemi başlatacağız" dedi.

     Büyük coşkulu ile karşılanan ve konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen AK Parti milletvekili adayı Mahmut Kaçar ise seçim bürosunun açılışında etkili bir konuşma yaptı.

     AK Parti’nin Türkiye’nin ve Şanlıurfa’nın aydınlık yüzü olduğunu ifade eden ev sahibi AK Parti milletvekili adayı Mahmut Kaçar “AK Parti iktidarı ile üçüncü dünya ülkesi konumundan çıkıp birinci sınıf ülkeler statüsüne yükseldik. AK siyaset, ülkemizde yaşayan Kürt, Türk, Arap tüm etnik unsurların bir arada kardeşçe ve eşit bir şekilde yaşaması için elinden geleni yapmış, dün tabu olan birçok konunun gündemden çıkması sağlanmıştır. Bugün artık herkesin kendini rahatlıkla ifade edebildiği, kişi başına düşen milli gelirin 10 bin dolar seviyesine çıktığı, muhtıraların ve darbelerin geride kaldığı, eğitimde, sağlıkta, ulaşımda devrimlerin gerçekleştiği modern ve müreffeh bir ülke konumuna yükseliyoruz” şeklinde konuştu.

     Konuşmaların ardından AK Parti milletvekili adayı Mahmut Kaçar, seçim bürosunun açılış kurdelesini Devlet Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti milletvekili Seyit Eyüpoğlu ile birlikte kesti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık