Ana Sayfa Dünya KADIN HAKLARI İÇİN MEMELERİNE VE CİNSEL ORGANINA ELLETTİ

KADIN HAKLARI İÇİN MEMELERİNE VE CİNSEL ORGANINA ELLETTİ

18 yaş üzeri insanların, 30 saniye boyunca memelerine ve cinsel organına dokunmasına izin verdi.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2016 Perşembe 02:26
KADIN HAKLARI İÇİN MEMELERİNE VE CİNSEL ORGANINA ELLETTİ

İsviçreli performans sanatçısı Milo Moiré,  "Aynalı Kutu" adını verdiği gösteriyi aralarında Dusseldorf ve Amsterdam'ın da olduğu Avrupa şehirlerinde daha önce sergiledi. Gösterisi için Londra'nın ünlü Trafalgar Meydanı'nı seçen kadın sanatçı buradapolis tarafından tutuklandı.

18 yaş üzeri insanların, 30 saniye boyunca memelerine ve cinsel organına dokunmasına izin verdi.

Gösterisini Köln'de yılbaşı kutlamaları sırasında yaklaşık 1000 kadar kadının mültecilerin tacizine uğraması sonrası tasarladığını ve hayata geçirdiğini ifade eden Moire, kadınların vücuduna karşılıklı rıza dahilinde dokunulabileceğini anlatmaya çalıştığını dile getirdi.

Moire, Amsterdam'da gösterisini sergilediğinde insanların gayet açık fikirli olduğunu ve performansına olumlu tepkiler verdiğini dile getirdi.         Fakat Londra'da insanların muhafazakar ve kuralcı olduğunu ifade eden Moire, sergilediği performansın şeklini insanların anlamadığını iddia etti.   Moire, Amsterdam'da gösterisini sergilediğinde insanların gayet açık fikirli olduğunu ve performansına olumlu tepkiler verdiğini dile getirdi.    18 yaş üzeri insanların, 30 saniye boyunca memelerine ve cinsel organına dokunmasına izin verdi.         kaynak: onedio.com/
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star