Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Türkiye Kaliteli Hizmetin Adresi: Oba Kıl Çadır

Kaliteli Hizmetin Adresi: Oba Kıl Çadır

Oba Kıl Çadır, yıllar süren birikimi ve tecrübesiyle kıl çadır kurulumunda

Giriş Tarihi: 24 Ağustos 2016 Çarşamba 04:57
Kaliteli Hizmetin Adresi: Oba Kıl Çadır

Oba Kıl Çadır, yıllar süren birikimi ve tecrübesiyle kıl çadır kurulumunda oldukça ön planda olan ve rakipleriyle arasında bu noktada önemli ölçüde farkla bulunan bir firmadır. Çadır kurulumunda en baştan en sona tüm aşamalarda kendi el işçiliklerini kullanmaları ve yılların getirdiği tecrübe ve birikimi yapılacak çadırlara aktararak müşterilerini memnun bırakmaktadırlar. Geleneksel yapıyı sonuna kadar savunan ve bu doğrultuda gelişimine devam eden Oba Kıl Çadır, özellikle yörük çadırı konusunda oldukça isim yapmış durumdadır. Bu noktada yörük çadırından da bahsedersek; ağaç direkler üzerine kurulu ve birbirine ip ile gerdirilmiş şekilde bir zemin üzerine oturtularak yapılan bir çadır şeklidir. Çadırlarında büyüklükleri standart olamamakla birlikte çeşitli boy ya da ende istenen ölçülerde yörük çadırı kurulabileceğini belirtmek isteriz. Siparişlerin sürelerinde ise oldukça titiz çalışılmakta, verilen sözlerin yerine getirildiğinden emin olunmaktadır. Bu durum da firmaya olan talebi artırmakta ve artı puan olarak müşteri çekebilmesinde yardımcı olmaktadır.

10 yıllık tecrübe ve birikimi sayesinde geçmişten gelen gelenekleri günümüzle sentezleyerek yeni tasarımlar oluşturmak hem de farklı yerlerde çadır sanatını icra etmek en büyük amaçları ve gayeleri olmaktadır. Bu emel ve gaye ile çalışmalarını sürdüren Oba Kıl Çadır, yıllardır kendi tasarım ve imalatlarının eserleri olarak 100 ün üzerinde farklı yerlerde kurum gerçekleştirmiş ve bu noktada baştan sona tamamen kendi el işçilikleri ile oldukça farklı bir yere gelmiştir.

Son yıllarda özellikle yapılan yörük çadırı modellerinin çok fazla konuşulması ve takip edilmesinde, tasarım aşamasında olsun yapım aşamasında olsun Oba Kıl Çadır ailesi olarak tüm bilgi birikim ve tecrübelerini bu çadırlarda kullandıklarını ve hem görsel, göz alıcı hem de estetik duyguların karıştığı ve bu özelliklerin müşteriye yansıtıldığı önemli ürünler olmaktadırlar. Kusursuz çadır tasarımı ve geleneksel birikimlerin de ürünlerde yansıtılıyor olması müşterilere hem görsel hem de estetik anlamda görsel şölen yaşatmaktadır.

Son olarak Oba Kıl Çadır ailesi olarak birinci sınıf malzeme ve işçilik ile çalışıldığından bahsetmemiz gerekir. Ayrıca söz verilen zamanlarda iş teslimlerinin yapıldığını da eklemek isteriz. Bunların yanı sıra herhangi bir sorun yaşandığında firma garantisinin de olduğunu belirtmek isteriz. 

YORUMLAR
  • yorum2016-08-24 09:52:23Selime

    Harika bir faaliyet. Doğayı katleden betonlaşmalardan sentetik malzemelerden ithal/ Çin malı ürünlerden bıkmıştık. Doğal malzemeden yerli kaynaklarla yapılan son derece sağlıklı bu ürünleri her yerde görmek istiyoruz. Başarınızın devamını tüm kalbimle destekliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık