Ana Sayfa Urfa Haberleri Kalyoncu Şanlıurfa'da

Kalyoncu Şanlıurfa'da

Valilik girişinde polis tören mangası tarafından karşılanan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, daha sonra beraberindeki komutanlarla valiliği ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2013 Salı 07:17
Kalyoncu Şanlıurfa'da

VALİLİKTEKİ GÖRÜŞME 1 SAAT SÜRDÜ

Valilik girişinde polis tören mangası tarafından karşılanan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, daha sonra beraberindeki 7'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Abdullah Recep, DiyarbakırJandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Seyfullah Saldık, 20'nci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İhsan Başbozkurt ve Şanlıurfa İl Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun ile birlikte Vali Celalettin Güvenç'i ziyaret etti.

Valilik şeref defterini imzalayan Orgeneral Kalyoncu, beraberindekiler ile birlikte Vali Celalettin Güvenç ile makamında yaklaşık 1 saat görüştü. Basına kapalı gerçekleşen görüşmenin ardından Orgeneral Kalyoncu, Valilik binasından ayrılırken, gazetecilerin ziyaret nedenine ilişkin sorularına yanıt vermedi.

Suriye sınırındaki gelişmelerin ve güvenlik önlemlerin görüşüldüğü ileri sürülen toplantının ardından Orgeneral Kalyoncu ve beraberindekiler İl Jandarma Komutanlığı'na geçti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık