Ana Sayfa Güncel KAMPLARLA İLGİLİ GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

KAMPLARLA İLGİLİ GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar'ın Başkanlığında, Suriyeli sığınmacıların kaldığı Harran konteyner kentte güvenlik toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2015 Cuma 15:34
KAMPLARLA İLGİLİ GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Şanlıurfa İl Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğünün koordinesinde Harran konteyner kent toplantı salonunda gerçekleşen güvenlik toplantısına Şanlıurfa Vali yardımcısı Merak Uçar’ın yanı sıra, Şanlıurfa AFAD İl Müdürü Mahmut Sönmez, AFAD Şanlıurfa Şube Müdür vekili Kamuran Çetin, Şanlıurfa’da bulunan Suruç AFAD Konaklama tesisi, Harran Konteynır Kent, Akçakale Süleyman şah Konaklama Tesisi, Viranşehir Çadır kent Konaklama Tesisi ve Ceylanpınar Telhamut Çadırkent’in müdürleri, müdür yardımcıları, Çadır kent ve konaklama tesislerinin Jandarma Karakol Komutanları ve Özel güvenlik birimlerinin yetkilileri katıldı.

Gün boyu süren toplantıda Kamplardaki güvenlik tedbirleri üst seviyeye çıkarılırken, ayrıca ilave alınması gereken tedbirler görüşüldü. Eksik olasılığı bulunan bölgelerde güvenlik sayısının arttırılması konuları görüşüldü. Toplantıda AFAD Şanlıurfa İl Müdürü Mahmut Sönmez Şanlıurfa’daki kamplar hakkında genel bir bilgi verdi. Toplantıya katılan Kamp Müdürleri ise görev yaptıkları kamplarda alınan güvenlik tedbirleri ve yapılan çalışmalar hakkında brifing verdiler.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar “İl sınırlarımız içerisinde bulunan kamplarda bu tür önemli toplantıları rutin olarak yapamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de terör operasyonu: 4 ölü

Viranşehir'de terör operasyonu: 4 ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık