Ana Sayfa Urfa Haberleri KAN DAVASI BARIŞLA NOKTALANDI

KAN DAVASI BARIŞLA NOKTALANDI

ŞANLIURFA’DA BİR HUSUMET DAHA KAN DAVASINA DÖNÜŞMEDEN SON BULDU

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2011 Cumartesi 14:20
KAN DAVASI BARIŞLA NOKTALANDI
Garip Ve Günışığı Aileleri Arasında Beş Ay Önce Bir Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Olay Sonrası Her İki Aile Arasında Başlayan Husumet Kan Davasına Dönüşmeden Sonlandırıldı.

Şanlıurfa’da Bundan Beş Ay Önce Garip Ve Günışığı Aileleri Arasında Bir Kişinin Ölümüyle Başlayan Husumet Kan Davasına Dönüşmeden Sonlandırıldı. Yaklaşık Beş Ay Önce Garip Ve Günışığı Aileleri Arasında Bir Kaza Neticesinde Bir Kişinin Ölümüyle Başlayan Husumet Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu İle İş Adamı Yasin Arıcı’nın Devreye Girmesiyle Kan Davasına Dönüşmeden Sona Erdi.

Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu İle İş Adamı Yasin Arıcı’nın Devreye Girmesiyle Kan Davasına Dönüşmeden Sona Eren Husumet Hacı Bekir Sofrasında Gerçekleştirilen Barış Yemeğiyle Noktalandı.Okunan Duanın Ardından Gerçekleşen Barış Yemeğinde Her Zaman Sağ Duyunun Galip Gelmesi Temennisinde Bulunuldu.

Garip Ve Günışığı Aileleri Arasındaki Husumetin Son Bulmasında Aracı Olan Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu Kendilerini Kırmayarak Bu Barışın Gerçekleşlesini Sağlayan Her İki Aileye Teşekkür Etti.

güneydogu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık