Ana Sayfa Urfa Haberleri KAPAKLAR ÇALININCA, VATANDAŞLAR İÇİNE DÜŞÜYOR

KAPAKLAR ÇALININCA, VATANDAŞLAR İÇİNE DÜŞÜYOR

Şanlıurfa’nın Şair Nabi mahallesinde hırsızlar tarafından çalınan doğal gaz demirleri çalınmasıyla açılan çukura araçlar ve motosikletler düşmeye başladı.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2014 Çarşamba 16:24
KAPAKLAR ÇALININCA, VATANDAŞLAR İÇİNE DÜŞÜYOR

  Kentin Haliliye ilçesine bağlı Bamya Suyu mahallesinde ki vatandaşlar hırsızlardan bıkma derecesine geldi. Evlerin soyulmasının şikayetinden bıkan vatandaşlar şimdi ise yol ortasında bulunan kanalizasyon ve doğal gaz kapaklarını çalmaya başlayınca tepkilerde ardı ardına geldi.

 Vatandaşlar sürekli olarak bu hırsızlık olaylarının arttığından şikâyet ederken tam o esnada yoldan motosiklet ile geçen bir kişi ise ne yazı ki kapağı olmayan doğal gazın bulunduğu çukura düştü.

 Çevredeki vatandaşların yardım etmesiyle çukurdan çıkarılan vatandaş yetkililere sitem ederek bu kapakların takılmasını istedi.

 Vatandaşlar ise hırsızlık olaylarından bıktıklarını ifade edip gerekli önlemler alınmasını istediler

 

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-26 10:01:38Urfa'dan

    Belediye rögar kapaklarına soğuk damga ile kendi amblemini işlesin, sonra da bütün hurdacılara baskın yapsın, ele geçirdikleri hakkında çalıntı malı satın almak suçundan işlem başlatsın, çalınan rögar kapaklarını hiç bir hurdacı satın almayacağından, hırsız satamayacağı malı çalmaktan vaz geçecektir,

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star