Ana Sayfa Urfa Haberleri Kapaklı ve Arslan AK Partiye geçiyor

Kapaklı ve Arslan AK Partiye geçiyor

İl Genel Meclisi üyesi Ömer Neşet Kapaklı ile yine bağımsız üyelerden İbrahim Arslan AK Partiye geçme kararı aldılar.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2011 Salı 08:34
Kapaklı ve Arslan AK Partiye geçiyor
     Şanlıurfa medyasının tanınmış simalarından, bir süreden beri bağımsız olarak görevini sürdüren İl Genel Meclisi üyesi Ömer Neşet Kapaklı ile yine bağımsız üyelerden İbrahim Arslan AK Partiye geçme kararı aldılar.

     Saadet Partisinden seçilerek İl Genel Meclisinde başarılı ve uyumlu bir çalışma yürüten Gazeteci-Yazar Ömer Neşet Kapaklı ve İbrahim Arslan, Çarşamba günü akşamı Devteşti mahallesinde düzenlenen, Devlet Bakanı Faruk çelik’in de katılacağı mitingde AK Partiye geçeceklerini açıkladılar.

Kalbinin sesini dinledi

     SP’den ayrıldıktan sonra halen bağımsız olarak görevini yürüten İl Genel Meclisi üyesi Ömer Neşet Kapaklı, “Gönlümüz, kalbimiz zaten AK Partiden yanaydı. İl Genel Meclisi üyesi olarak ta, bir gazeteci olarak ta AK Partinin icraatlarını yakından takib eden ve en iyi bilenlerden biriyim. Bu dönem Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in Şanlıurfa’dan aday gösterilmesiyle birlikte yapılan çalışmalar, belirlenen sorunlar ve çözüm yolları konusunda da bilgi sahibiyim. Şanlıurfa’mızın sorunlarının bu dönemde süratle çözüme kavuşturulacağına ve yeni hizmetlerin gerçekleştirileceğine inanıyorum ve bir gazeteci ve vatandaş olarak ta takipçisi olacağım. Her zaman dediğim gibi gönlümüz ve kalbimiz AK Partiden yana olduğundan bizde AK Partiye geçerek gönlümüzdeki yerimizi bulmuş olacağız. Şansımız ve Şanlıurfa’mız için de hayırlı olur inşaallah” dedi.

AK Parti üye sayısı 2 daha arttı

     Devteşti Mahallesinde AK Parti İl teşkilatı Mahalle Muhtarlarından Sorumlu komisyon Başkanı ve Milletvekili aday adayı İsmail Güneş tarafından düzenlenen mitingde 2 İl Genel Meclisi üyesinin AK Partiye geçmesiyle AK Partinin merkezdeki İl Genel Meclisi üye sayısı 9’dan 11’e yükselmiş olacak. İl genelinde ise, 29 olan AK Parti İl Genel Meclisi üye sayısı 31’e yükselecek.   

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık