Ana Sayfa Siyaset Kapıdan Geri Çevirdiler (VİDEO)

Kapıdan Geri Çevirdiler (VİDEO)

Partisinin İl Başkanları Toplantısı sonrası Pamukkale'yi gezmek isteyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bölgeye araçla girişine izin verilmemesi üzerine Ankara'ya döndü.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2011 Pazar 14:25
Kapıdan Geri Çevirdiler (VİDEO)
Partisinin İl Başkanları Toplantısı sonrası Pamukkale'yi gezmek isteyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bölgeye araçla girişine izin verilmemesi üzerine Ankara'ya döndü. 

Kendisine eşlik eden genel başkan yardımcıları ve partililerle birliktePamukkale'yi gezmek isteyenBahçeli'nin makam aracı,Pamukkale Kuzey Kapısı girişinde "araçla geçişin izinle yapılmasından" dolayı güvenliktarafından durduruldu. 

Bahçeli ve beraberindekiler kısa süreli bir bekleyişin ardından araçgeçişine izin verilmemesi üzerinePamukkale'ye uğramadanAnkara'ya gitmek üzere yola çıktı. 

MHP Denizli İl Başkanı Kaplan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Pamukkale'ye araçla giriş yasağı olduğunu bildikleri için daha önceden bu konuda izin aldıklarını söyledi. 

Bahçeli'nin araçla travertenlere kadar gidebilmesi konusunda gerekli görüşmeleri yaptıklarını ifade eden Kaplan, şunları kaydetti: "14.30-15.00 saatleri arasında genel başkanımızın travertenleri gezeceğini söylemiştik. Fakat ne hikmetse şimdi geldiğimizde kapıdaki görevli şahsiyet 'araçla girişin mümkün olmadığını' söyledi. Biz izin alındığını, vali beyin haberinin olduğunu söyledik. Ama oraya geçiş izni verilmediği için biz de geri dönmek durumunda kaldık. Bizim orada bekleyecek ve yapacak bir şeyimiz yoktu. Yoldan geriye dönerken görevli olan arkadaşımız geri dönmemizi istediler. Ama sayın genel başkanımız bunun dönüşünün olmayacağını ve yolumuza devam etmemiz gerektiğini söyledi. Bir iletişim hatası. Neşeli bir toplantımız geçmişti, bunun üzerine de bir sıkıntı yaşamak istemedik."
(haberler.com)
video linki
http://www.haberler.com/bahceli-yi-kapidan-geri-cevirdiler-3015968-haberi/
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Faruk Çelik: Kaygı Duyuyoruz

Bakan Faruk Çelik: Kaygı Duyuyoruz

Kurumsal

İçerikYukarı Çık