Ana Sayfa Urfa Haberleri Karahan çat kapı ev ziyaretinde

Karahan çat kapı ev ziyaretinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, çat kapı ev ziyaretlerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2011 Perşembe 13:58
Karahan çat kapı ev ziyaretinde
     Şanlıurfa’nın Yakubiye Mahallesi ve çevresinde çat kapı ev ve çevredeki esnafları ziyaret eden Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinliyor, not aldırıyor, uygun ve acil çözüm gerektirecek konularda da yardımcı olma sözü veriyor.

     Amaçlarının vatandaşları aydınlatıp yanılgıya düşmekten kurtarmak olduğunu belirten Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, “Aynı zamanda insanlarımızın ve şehrimizin geleceği konusunda AK Parti Hükümetinin neler yaptığını ve 12 Haziran sonrasında da neler yapmayı planladıklarını anlatıp seçim günü sandık başına giderek gönül rahatlığıyla oylarını AK Partiye kullanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Zaten vatandaşlarımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyor. Onun için de her yere rahatlıkla gidiyoruz ve güzel tepkiler alıyoruz. Bazı muhalifler olsa da onlara AK Parti hükümetinin sağlık konusu başta olmak üzere birçok yeniliklerini ve dış siyasette ne duruma geldiğimizi, özellikle komşu ülkelerde Başbakanımızı ne kadar çok sevdiklerini de hatırlatıp, dünya devletlerinin karşısında başımızın dik, alnımızı açık ve kendi ayağında durabilen bir ülke lideri olduğunu anlatıp ikna etmeye çalışıyoruz. Televizyon dinleyen, mitinglerine gelen herkes az çok kendi gözüyle görüp, kulağıyla duyuyor. İnanmayan araştırıp doğruları görebilir” dedi.

     Doç.Dr. Karahan Uslu, özellikle çat kapı gittiği evlerde kadınlar ve çocuklar tarafından sevgiyle karşılanıyor. Zaman zaman çay ikram edilip ev sakinleri ve komşularıyla da hatıra fotoğrafı çektiriyorlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık