Ana Sayfa Siyaset Karahan Kadınların Sorunlarını Dinledi.

Karahan Kadınların Sorunlarını Dinledi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, Şanlıurfa'da gerçekleştirdiği mahalle gezisinde, kadınlarla bir araya gelip onların sorunlarını dinledi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2013 Pazartesi 07:10
Karahan Kadınların Sorunlarını Dinledi.

Ak Parti Merkez İlçe Tekilatının 2013 yılında ilk durakları Süleymaniye Mahallesi oldu. Yapılan Mahalle toplantısına, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Ağar, Merkez İlçe Yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri, Partililer ve Süleymaniye mahalle sakinleri katıldı.

 

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatına bağlı, Süleymaniye Mahalle Temsilcisi Ahmet Engül’ün evinde yapılan toplantıya çok sayıda kadın ve erkeklerin katılımı Vekil Zeynep Karahan Uslu’nun dikkatinden kaçmadı.

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, Öncelikle kadınların sorunlarını dinledi. Ve burada kadınlara bir müjde vermeyi de ihmal etmedi. Vekil Uslu, Kadın istihdamını çok önemsediğini ve bu konuda gerekli çalışmaların yapılmadığını, Organize Sanayi Bölgesinde bir kreşin olacağını belirtti. Vekil Uslu, ‘’Artık çalışmak isteyen bayanlarımız rahatlıkla çalışa bilecekler, Çünkü çocuklarını emanet edecekleri Organize Sanayi Bölgesinde 2013 yılında öncelik olarak Şanlıurfa’da bu kreşin olacağını ve rahatlıkla gidip, gelebileceklerini ifade etti.

 

Vekil Karahan Uslu Daha sonra Erkeklerin Sorunlarını dinleyerek, elinde not tuttu. Ve gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti. Uslu, ‘’Her zaman sahada olmayı, vatandaşlarla iç içe olmayı son derece önemseyen ve bununla en doğru yapımda mükellef olan siyaset biçimi olduğunu düşünüyoruz. Bunun açık bir gereği olarak ve son derece isteyerek, mutlu olarak mahallelerimizden aldığımız fikirlerle, görüşlerle de zenginleşerek saha ile olan irtibatımızı, insanlarımızla, hemşerilerimizle, Urfalılarla olan irtibatımızı her daim geliştirmek diri tutmak adına, şahsıma da çok büyük kazanım olarak görüyorum.

 

Mahalle ziyaretlerinde ben milletvekilim süresince her daim bu tür mahalle ziyaretlerine çok gitmişimdir. Mahalle sakinleriyle ayrı ayrı görüşüyoruz, böylece bunların meseleleriyle ilgili kendi ürettiklerimizi onlarla paylaşıyoruz. Kadınlarımızın beklentilerini, dertlerine, ortak olmak, çözüm bulmak adına, hem de Erkeklerin beklentilerini, dertlerine ortak olmak bunlara da çözüm bulmak adına çalışmalar yapıyoruz. Mahallelerimizle beslene biliyoruz. Siyaset halkla yapılır ve halk için yapılır. O zaman bizim de daima buralarda olmamız önemli ve buralarda vazgeçilmez bir gerekliliğimiz olarak kendisini gösteriyor. Bu çerçevede bugünde Süleymaniye mahallemizde, Çocuklarımızla, gençlerimizle, Ablalarımızla, dedelerimizle, amcalarımızla birada olduk. Bizlere son derece faydalı görüşleriyle katkı sağladılar. Burada hepsine ayrı ayrı teşekkür ederken, bizler her zaman bu yolda daima yürüyeceğimizi belirtmek isterim.’’ Dedi.

 

 

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilat Bakanı Mustafa Ağar ise, ‘’Merkez İlçe Teşkilatı olarak bu hafta Süleymaniye mahallemizi Vekilimizle birlikte ziyaret ettik. Mahalle ziyaretlerimizi her daim Partimizden bir milletvekilimizle ziyaret ediyoruz. Başta burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Herkes elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor ve bununda üstesinden geliyor. Bu anlamda Başbakanımıza, bakanlarımıza, milletvekillerimizi, Ak Parti’ye emek veren herkese teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

 

Süleymaniye Mahallesinde yapılan toplantıdan sonra Vekil Zeynep Karahan Uslu ve Mahalleliler hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Faruk Çelik: Kaygı Duyuyoruz

Bakan Faruk Çelik: Kaygı Duyuyoruz

Kurumsal

İçerikYukarı Çık