Ana Sayfa Spor KARAHAN SAĞDUYU ÇAĞRISINDA BULUNDU

KARAHAN SAĞDUYU ÇAĞRISINDA BULUNDU

Şanlıurfaspor Ankara Temsilcisi işadamı Şerdil Karahan, Şanlıurfaspor’un ertelenen kongresiyle ilgili sağuyu çağrısında bulundu.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2012 Çarşamba 15:58
KARAHAN SAĞDUYU ÇAĞRISINDA BULUNDU
Karahan, Şanlıurfaspor’un başarısının her şeyden önemli olduğunu söyledi.

Şanlıurfaspor Ankara Temsilcisi Şerdil Karahan, taraftarları ve Şanlıurfalıları sağduyulu davranmaya davet ederek, “Önemli olan Şanlıurfaspor’un elde edeceği başarılardır. Şanlıurfaspor uzun yıllardan sonra şampiyon oldu. Şampiyonluk kentimizde yaşayan binlerce insanı sokaklara döküldü. Halkımızın bu sevince ihtiyacı vardı, fakat yaşanan olaylar nedeni ile hevesimiz kursağımızda kaldı. Önümüzdeki haftalarda kongre yapılacak. Bu kongrede hangi yönetim başa gelirse gelsin; önemli olan Şanlıurfaspor’a kazandıracağı başarılardır” dedi.“BENİM GİRMEM ÖNEMLİ DEĞİL”
Karahan, yönetimde kişilerin önemli olmadığına dikkat çeken Karahan, şunları söyledi: “Böyle ortamlarda çıkacak olan her türlü kaos takıma zarar verir. Böyle önemli bir meselede kişiler önemli değildir, önemli olan sadece ve sadece Urfaspor’un menfaati ve başarısıdır. Hiç bir şahıs Urfaspor'un üzerinde değildir. Benim yeni oluşacak olan yönetime girip girmemem de önemli değil. Tek dileğimiz Şanlıurfaspor’un başarılı olmasıdır.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık