Ana Sayfa Urfa Haberleri Karahan, Siverek köylerinde

Karahan, Siverek köylerinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, seçim çalışmaları kapsamında baba ocağı Siverek ilçesinin köylerini ziyaret ederek destek istiyor.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2011 Perşembe 19:37
Karahan, Siverek köylerinde
     Beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri Hamide Sürücü ve Ramazan Kızılelma, Kadın kollarından Tülin Gamsız, Belediye Meclis üyesi Yusuf Mert ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında babaocağı Siverek ilçesine bağlı Bulanık, Katırkuyu, Beşyamaç, Aşağıyamaç, Alacık, Karataş, Halaf, Keçikuyu köyleri ile Siverek ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, vatandaşların hal hatırını sorup sorunlarını ve taleplerini dinleyerek not aldırdı, çözümü konusunda gayret göstereceği sözünü verdi.

     Doç.Dr. Karahan, her gittiği yerde AK Partiye destek isteyerek, “Bildiğiniz gibi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’mızın köylerinin bile yol, su, elektrik ve daha birçok sorunlarının çözüme kavuşturulması, yeni hizmetlerin gerçekleştirilmesi için Devlet Bakanımız Faruk Çelik’i Şanlıurfa’dan aday gösterdi. Geldiği günden beri de hep birlikte en ücra köşelere bile gidiyoruz ve sorunları, talepleri öğreniyoruz, yerinde belirliyoruz. Şu an hemen herkese dağıttığımız Seçim Taahhütnamemizde 4 yıl içinde 400 projeyi hayata geçireceğiz. Tabiî ki bu sayı artabilir ve zamanından önce de bitebilir. Bunu aksini hiç kimse düşünmesin. İnançlı ve azimliyiz. Mutlaka sorunlarımız hallolacak ve Milletvekilleri olarak ta her 15 günde bir, Bakanımız da her ay 3 gün Şanlıurfa’ya gelerek vatandaşlarımızı ziyaret edip varsa sorunlarını ve taleplerini öğrenip gereğini yapmaya, yaptırmaya çalışacağız. Taahhütnamemizde belirttiğimiz gibi Tek Tek Dağlarında 19 Bin 335.ha. alanı kapsayan Milli Park Projesini bitireceğiz, İl Genelinde 66 Bin 600 dekarda 23 Milyon adet fidan dikeceğiz, Şanlıurfa-Diyarbakır yolunda toplamda 130 Km’lik yolda 52 Bin adet fidan dikeceğiz, Şanlıurfa-Mardin yolunda toplamda 120 Km’lik yolda 48 Bin 000 adet fidan dikeceğiz, İl Genelinde 10 Bin dekarlık alanda 400 Bin adet fıstık ve badem fidanı dikeceğiz, Harran Üniversitesi ağaçlandırma sahasında 2 Bin dekarlık alanda 320 Bin adet fidan dikeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık