Ana Sayfa Urfa Haberleri Karahan Uslu Bozova’da

Karahan Uslu Bozova’da

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu,esnaf ziyareti ve çat kapı evleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 07:14
Karahan Uslu Bozova’da
     Sabah erken saatlerde Şanlıurfa’nın Bozova ilçesine giden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu’nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

     Daha sonra birlikte esnaf ve çat kapı ev ziyaretlerine giden Zeynep Karahan Uslu, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı, yardımcı olacağını söyledi.

     Ziyaretlerindeki amaçlarının vatandaşlara AK Parti hükümetinin yaptıklarını anlatarak daha iyi tanımalarını sağlamak olduğunu belirten Doç.Dr. Uslu, “9 yıla yakın bir süreden beri iktidar olan AK Parti, ülke genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da birçok hizmetlere imza atmıştır. Ancak Şanlıurfa’mıza yapılacak daha çok hizmetler, yatırımlar vardır. Hazırladığımız Seçim Taahhütnamesinde belirttiğimiz gibi Kadına yönelik şiddete karşı ortak mücadele edebilecek il koordinasyon kurulları oluşturacağız, Sevgi Evleri yapacağız, Şanlıurfa merkezde kadın sığınma evi, stüdyo kadın sığınma evleri yapacağız, Kadın ve çocuklara yönelik sosyal aktivite alanları oluşturacağız, İstihdam amaçlı ara elaman sayısını artırmak için Mesleki Eğitim Merkezleri açacağız. Demokrasi yolundaki mayınları bir bir temizleyeceğiz, Halkın iradesi üzerindeki tüm vesayetleri kaldıracağız, Halkın iradesi ile anayasa değişikliği yapılması yolunu açtık, Anayasanın halk eliyle değiştirilmesi imkanlarını sağlayacağız, AB Standartlarında bir adalet sisteminin tesis edilmesi için azim ve kararlılıkla çalışacağız, Farklılıkları zenginlik olarak gören, hoşgörülü bir topluma doğru ilerlemeye devam edeceyiz, Tüm dezavantajlı kesimlerin kendilerini birinci sınıf vatandaş hissetmeleri için gerekli hukuk ve ekonomik düzenlemeleri yapmaya devam edeceyiz, Kısaca dünya standartlarında ve dünyaya örnek bir demokrasinin tesis edilmesi için bugüne kadar çalıştık ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

     Zeynep Karahan Uslu, ilçelerin, beldelerin ve köylerin de sorunlarının en kısa sürede giderileceğini ve özellikle köylerin alt yapılarının mutlaka yapılacağını, şimdiden her ilçede birer örnek köy belirlenerek çalışmalara başlandığını, onun için Şanlıurfalı hemşehrilerimizin 12 Haziran’da sandık başına giderek mutlaka oylarını AK Partiden yana kullanmaları gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık