Ana Sayfa Urfa Haberleri Karahan’dan Medyaya ziyaret

Karahan’dan Medyaya ziyaret

- AK Parti Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Şanlıurfa’daki 3 Medya Dernekleri ve 3 yerel TV’leri ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2011 Pazar 03:48
Karahan’dan Medyaya ziyaret
     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Kamil Güler, Kanal Urfa Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Özer, Edessa TV Genel Yayın Yönetmeni Didem Acar ve Güneydoğu TV Genel Yayın Yönetmeni Ömer Kapaklı ve Basın Kuruluşlarının Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

      Basının AK Partiyi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’mıza verdiği ilgiyi çok iyi bildiklerine inandığını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, “İnsanlarımızın sevgisine layık olan Başbakanımız gibi bizlerde hemşehrilerimizin hizmetinde olup onlara layık olacağız. Allah’ın izniyle 12 Haziran seçimleri sonrasında da her fırsatta gelip Basın Kuruluşlarımızı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunacağız. Basın hepimizin gözü kulağı gibidir. Duymadığımızı, görmediğimizi basın yoluyla öğrendiğimizi kabul edebiliyorsak, her fırsatta basın kuruluşlarını ziyaret edip fikir alış verişinde bulunmanın da çok faydalı olacağına inananlardanım. Milletimizin dertleri ile dertleneceğiz. Sorunlarını ve taleplerini dinleyeceğiz ve elimizden geldiğince sorunlarının çözümüne gayret edeceğiz. Basınımız da bu konuda bizlere destek olmaktadır” dedi.

     Her gittiği yerde AK Parti icraatlarını ve Şanlıurfa’ya yapılan ve yapılacak olan hizmetleri anlatan Zeynep Karahan Uslu, “Gerçekten Şanlıurfa’mızın sorunları çok. İnsanlarımız dert küpü. Bizleri karşılarında görünce de hemen içlerini döküyorlar. Bizler de 12 Haziran seçimleri sonrasında Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in destekleriyle sorunlarımızın üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımız birlik ve beraberlik içersinde devam edecektir. Basının sayesinde sesimizi kamuoyuna rahatlıkla duyurabiliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık