Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Güncel KARAKOLDA TECAVÜZE TACİZ DE EKLENDİ

KARAKOLDA TECAVÜZE TACİZ DE EKLENDİ

Gözaltındaki Rus kadına 2 kez tecavüzden 18 yıl hapsi istenen komiser yardımcısı, kadının arkadaşını da taciz etmiş.

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2012 Pazartesi 12:53
KARAKOLDA TECAVÜZE TACİZ DE EKLENDİ
Gözaltındaki Rus kadına 2 kez tecavüzden 18 yıl hapsi istenen komiser yardımcısı, kadının arkadaşını da taciz etmiş. Komiser yardımcısına bu suç için de 3 yıla kadar hapis cezası istendi.

Taksim Polis Merkezi'nde görev yapan komiser yardımcısı N..'nin tecavüz ve taciz davasının iddianamesi hazırlandı. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre E.., gözaltına alınan arkadaşı Rus vatandaşı P..'ya ihtiyacı olan bazı eşyaları vermek için 11 Mart'ta Taksim Polis Merkezi'ne gitti.

Komiser yardımcısı N.K, eşyalarla odasına gelen E..'ya tokalaşmak için elini uzattı. E..'nın elini uzatması üzerine N.., onu masanın üstünden kendisine çekerek yanağını yanağına değdirdi. N.., eşyaları teslim edip odadan ayrılırken, yanlarında S..'nin bulunduğu sırada E.'nın yanağından makas alarak "Yerim senin gamzelerini, çok tatlı ya değil mi Sinan" dedi.

Olayın ertesi günü komiser yardımcısı N.K'nin çay içme teklifini reddeden E.., tekrar arkadaşı P..'yı ziyarete gitti. P..'yı tedirgin gören E.., bunun sebebini sordu. P.A, N.K.'nin kendisine 2 defa tecavüz ettiğini söyledi.

E.A., bunun üzerine karakoldan ayrılarak N.K. hakkında şikâyetçi oldu. İddianamede, N.K.'nin "Hizmet içi ilişkiden kaynaklanan nüfuzu kullanmak suretiyle cinsel tacizde" bulunduğu iddiasıyla 6 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanması istendi. Yargılama önümüzdeki günlerde başlayacak.
kaynak: haberler.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Mamme'siz kaldı

Urfa Mamme'siz kaldı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık