Ana Sayfa Güncel Karaköprü Açılışla Start Aldı

Karaköprü Açılışla Start Aldı

Karaköprü Belediyesi tarafından yapılan “Karaköprü 1.Spor Şöleni” büyük katılım ve görkemli bir şekilde açılışı yapıldı.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2011 Salı 01:20
Karaköprü Açılışla Start Aldı
Karaköprü Belediyesi tarafından yapılan “Karaköprü 1.Spor Şöleni” büyük katılım ve görkemli bir şekilde açılışı yapıldı.
Karaköprü Gençlik Merkezinde yapılan açılış törenine bölgede bulunan Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları Hasan Erik, Ömer Göçebeler, Tahir Kalkan, meclis üyeleri, Okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından yapılan törende Fen Lisesi Okulu Öğrencilerinden Recep Durmaz, Nazif Bayraktar Kız Meslek Lisesi Müdürü Hülya Aydoğdu ve Yenişehir Halk Eğitim Müdürü Ahmet Karavelioğlu birer konuşma yaptılar. İlk defa böyle anlamlı bir spor şöleni ile karşılaşan öğrenciler oldukça coşkulu ve heyecanlı olduğu gözlendi. Törende bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, “öncelikli ilkemiz insan odaklıdır, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın demişler, insana hizmettir bizim bütün amacımız uğraşımız budur, spor insanı hem ruhen hem bedenen geliştirir, sizleri geleceğe daha iyi hazırlamak için bu tür etkinlikleri yapıyoruz ve yapacağız, Seneye açık spor tesisimiz hizmete girecek 2. spor şenliğini de orda yapacağız şimdiden bunun müjdesini veriyorum, 1.spor şenliğimiz herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi. Daha sonra yapılan ilk Futbol müsabakası için Başkan Çiftçi, ilk topa vuruşunu yaparak maçı başlattı. Bayan Voleybol müsabakası için ise ilk maç Özel Tevhide Hatun Kız Lisesi ile Karaköprü Anadolu Kız Lisesi arasında oynandı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık