Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV.NİHAT ÇİFTÇİ KARNE DAĞITTI

KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV.NİHAT ÇİFTÇİ KARNE DAĞITTI

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesindeki karne dağıtım törenine katıldı.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2014 Cuma 08:14
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV.NİHAT ÇİFTÇİ KARNE DAĞITTI

Karaköprü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesindeki karne dağıtım törenine
Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü İlçe Kaymakamı Mustafa Kutlu, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarmış, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Alay, Okul idarecileri, öğretmenler, öğrenci ile veliler katıldı.

2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının son bulması nedeni ile karne dağıtım töreninde konuşan Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarmış, öğrencilerin tatillerini çok iyi değerlendirmelerini bol bol kitap okumalarını istedi.

Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve davetliler başta okul birincisine ve derslerinde başarı göstererek takdir alan öğrencilere karne ve Fatih projesi kapsamında tablet verildi. Daha sonra Başkan Çiftçi, İlçe Müdürü Sarmış, Şube Müdürü Alay ve okul idarecileri Şanlıurfa’da bulunan en kapsamlı ve donanımlı okul olan Karaköprü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesini gezip incelediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık