Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ 4 YENİ ARAÇ ALDI

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ 4 YENİ ARAÇ ALDI

Karaköprü Belediyesi halka daha hızlı hizmet sunabilmek amacıyla dört yeni araç satın aldı. Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Araç parkurunu büyüteceğiz” dedi.

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2014 Çarşamba 12:03
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ 4 YENİ ARAÇ ALDI

Karaköprü Belediyesi Kurumu alınan 4 yeni binek araçla filosunu güçlendirdi. Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye hizmet binası bahçesinde Başkan Yardımcısı Hamdi Yazar ile birlikte yeni alınan araçları yakından inceledi.

ARAÇ PARKURUNU BÜYÜTECEĞİZ

İlçeye daha iyi hizmet verebilmek için araç parkurunu güçlendireceklerini ifade eden Başkan Çiftçi; “Karaköprü geniş bir ilçe yolunda, onun için çalışmalar çok yoğun bir şekilde sahada sürüyor. Dolayısıyla bizlerde makine ikmal amirliği olarak makine parkurlarımızı güçlendiriyoruz. Bugünde 4 yeni araç aldık. Çünkü ihtiyaç sahibi 99 mahallemiz var. Bu mahallelerde çalışmalar ve servis amaçlı bu araçlara ihtiyaç var. Dolayısıyla bizde bu araçlarımızı aldık. Karaköprü’nün makine ikmaline dahil ettik. Araç parkurunu büyüteceğiz. İleriki zamanlarda da yine iş makineleri anlamında daha da güçleneceğiz geniş bir coğrafyaya hitap ediyoruz. Geniş bir mahallemiz var. Bizde her mahalleye her yere yerinde hizmet götürmeyi planlıyoruz. Dolayısıyla araç alımlarımızda devam edecek” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star