Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ İLK MECLİS TOPLANTINI YAPTI

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ İLK MECLİS TOPLANTINI YAPTI

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, başkanlığında Karaköprü İlçe Belediye Meclisi bugün ilk olarak toplantı.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2014 Salı 19:02
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ İLK MECLİS TOPLANTINI YAPTI

Geçtiğimiz günlerde mazbatalarını alan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve AK Parti Karaköprü Belediye Meclis üyeleri bugün ilk İlçe Belediye Meclis toplantısını Belediye Kültür Merkezi Toplantı salonunda gerçekleşti.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi başkanlığında gerçekleşen Meclis toplantısı İstiklal Marşı ile açıldı. Meclis toplantısında Belediye Meclisi İhtisas Komisyon Görevleri Belirlendi.

Meclis toplantısı sonrası açıklama yapan Başkan Çiftçi; “Karaköprü Belediyesi Meclisi bugün toplantı ilk meclisini yaptı ben öncelikle meclis üyeliğine seçilen tüm arkadaşları kutluyorum tebrik ediyorum.İnşallah meclisimiz güzel bir şekilde Karaköprü İlçemizin hayrına kararlar almasına vesile olur. Meclis toplantımızı yaptık bitirdik bugünkü almış olduğumuz kararlar genelde belediye meclisinin almış olduğu karar Belediye Encümeni 1. Belediye meclis Başkanı vekili ve 2. Belediye meclis Başkanı vekili, yine ihtisas komisyonlarını seçmiştir. Gerek Belediye Encümenliğine gerek Belediye Başkanlığı vekilliğine gerekse kâtip olarak ve ihtisas komisyonlarına seçilmiş olan tüm arkadaşlarımı da kutluyorum başarılar diliyorum Allah yar ve yardımcımız olsun yolumuz açık olsun” dedi.

 

İHTİSAS KOMİSYONU

1.BAŞKAN VEKİLİ    :Bekir Sıtkı AKYOL

1.BAŞKAN VEKİLİ    :Hüseyin PAF

ENCÜMENLER: Ümran BİLİM-Celal ÇAKMAK-Reşit BEŞALTI

 

İmar Komisyonu: Mehmet NİMETOĞLU-Vildan Gönüllü ÇELİK-Sait TOPRAK-Ufuk KARAKEÇİLİ- Mithat ŞAKA-

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU: Mehmet Emin İFŞA- Mehmet AZEMOĞLU-Mehmet Emin ASLAN- Şıhmüslüm KORKMAZ- Eda ÇAKMAKLI

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star