Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Karaköprü Belediyesi tarafından geliştirilen “Hayat Okulu Projesi” kapsamında Liseler arası futbol turnuvası gerçekleşen açılış töreni ile başladı.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2014 Salı 07:49
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Karaköprü Belediyesince 03-11 Haziran 2014 tarihleri arasında İlçedeki tüm Liseleri kapsayacak olan Liseler arası futbol turnuvası açılış töreni Faruk Çelik Spor tesislerinde yapıldı. Gerçekleşen törene Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçe Emniyet Müdürü Emin Ilgın, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri, ASKF 2.Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Turnuva öncesi açılış konuşması yapan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Soma’da yaşanan acı olay nedeni ile turnuvanın ertelendiğini umarız bir daha böylesine acılar yaşanmaz dedi. Başkan Çiftçi, bu turnuva ile tatile girecek olan gençlerimize moral ve motivasyon olsun diye programladık, bu futbol turnuvasının güzel bir şekilde centilmence yapılmasını istiyoruz. Bizler “Hayat Okulu Projesi” kapsamında Karaköprü Belediyemiz artık hedefine gençleri, okullarımızı ve eğitim ile ilgili bütün alanları almış durumdadır. Amacımız gençlerle bir olmak istiyoruz beraber olmak istiyoruz onlarla arkadaş olmak istiyoruz onların enerjisini memleketine yararlı, faydalı noktalara getirmek istiyoruz. Çünkü gençlik bir toplumun geleceğidir. Eğer geleceğe aydınlık bir şekilde bakmak istiyorsak Türk toplumunun devletimizin geleceği, bekası güzel insanların elinde olmak istiyorsa biz gençliğimize sahip çıkacağız, Bizler de Belediye olarak gençlerimiz için sosyal tesisler, havuzlar, spor alanları, gençlik merkezleri gibi çeşitli faaliyet alanları hizmete sunuyoruz. Bu turnuvanın tüm takımlara, okullara hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Daha sonra turnuvaya katılacak olan takımlarla birlikte fotoğraf çektiren Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ilk müsabakaya katılan takımları tek tek tebrik ederek başlama vuruşunu yaparak maçı başlattı.

 

İlk günkü müsabaka sonuçları

Karaköprü Çok Programlı Lisesi: 3 - Karaköprü Ayşegül Kama Lisesi: 2

 

Karaköprü Mehmet Güneş Anadolu Lisesi: 0 -Karaköprü İmam Hatip Lisesi: 4

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık