Ana Sayfa Urfa Haberleri Karaköprü Belediyesi Personel Eğitim Toplantısı Yaptı

Karaköprü Belediyesi Personel Eğitim Toplantısı Yaptı

Karaköprü Belediyesi, personelin verimliliğini artırmak amacıyla her ay olarak düzenlediği hizmet içi eğitim toplantılarına devam ediyor.

Giriş Tarihi: 8 Mayıs 2013 Çarşamba 08:08
Karaköprü Belediyesi Personel Eğitim Toplantısı Yaptı

Belediye personelinin hizmet konusunda daha verimli olabilmesi için Karaköprü Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay yapılan hizmet içi eğitim toplantısının bu ayki toplantısı Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları Ömer Göçebeler, Tahir Kalkan, Birim Müdürleri ve PersonellerBelediye Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirildi. Personelin verimliliğini ve motivasyonunu arttırmak amacıyla yapılan hizmet içi eğitimini Kişisel Gelişim Uzmanı Halil Ata Bıçakçı tarafından yapıldı.

Eğitim öncesi bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Belediye olarak bugüne kadar yaptığımız ve hayata geçirilen yep yeni projelerimiz ile Karaköprü’de bir vizyon belirlemiş durumdayız, bütün bu çalışmaları azimli ve çalışkan olan siz değerli kadro ile gerçekleştireceğiz, Karaköprü’de başarılamayan sorunları çözdük ve başardık” dedi.

Daha sonra eğitimini Kişisel Gelişim Uzmanı Halil Ata Bıçakçı, hazırladığı sunumlar ile Belediye personeline verdiği yararlı bilgiler ışığında, gerçek hayattan verdiği örneklerle “kişisel gelişim”, “zoru başarma ve azimli olma”, “empati kurma”, “çalışma sırasında iletişim kurma” gibi konulara değindi. Toplantı sonunda Başkan Çiftçi, Kişisel Gelişim Uzmanı Bıçakçı’nın verdiği yararlı bilgilerden dolayı tüm personel adına teşekkür ederek günün anısına bir plaket takdim etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık