Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ YILIN ANNELERİNİ SEÇTİ

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ YILIN ANNELERİNİ SEÇTİ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi “Evimizi Koruyan Melek Projesi” kapsamında Anneler Günü nedeni ile yılın Annelerini seçti.

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2014 Pazartesi 14:15
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ YILIN ANNELERİNİ SEÇTİ

Karaköprü Belediyesi tarafından “Evimizi Koruyan Melek Projesi” kapsamında Anneler Günü nedeni ile zihinsel engelli çocuğu İhsan Mermer ile her gün okula giderek fedakârlık gösteren anne Serpil Mermer ve Omurilik felçli hasta kızı Zehra Demirkol’a yürekten bakan anne Şükran Demirkol Yılın Anneleri seçildi.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi eşi Sema Çiftçi, Karaköprü Belediyesi Meclis Üyeleri, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Murat Karaer aileleri evlerinde ziyaret ederek Yılın Annelerini kutladılar.

BAŞKAN ÇİFTÇİ “HER ZAMAN BÜYÜK GELİŞMELERİN ALTINDA ANNELERİN İZLERİ VARDIR”

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi günün anısına annelere Plaket ve çiçek takdim ettiler. Başkan Çiftçi Anneler günü nedeni ile yaptığı konuşmada; “Genelde şefkati merhameti yüreğinde taşıyan annelerin çocuklarını bağrına basan özelliklede engelli çocuklarını seven koruyan anneleri tebrik ediyoruz. Dışarıdan görüldüğü gibi bu çocuklara evin içerisinde bakmak hiçte kolay değildir. Ama anne yüreği budur anne sevgisi budur anne toprak gibidir sürekli verimi saçar sevgi oluşturur. Toplumumuz işte böyle bir güzelliğe sahiptir bizler de Anadolu’yuz bizim Türk toplumumuz böyledir.

“EVİMİZİ KORUYAN MELEK PROJESİ”

Başkan Çiftçi, sözlerine şöyle devam etti; “Her zaman büyük gelişmelerin altında annelerin izleri vardır ki Sevgili Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in cennet annelerin ayakların altındadır sözünde olduğu gibi bizlerde annelerimize toplum olarak değer vermek sadece bir gün ile değil her zaman onların yanında olduğumuzu onları koruduğumuzu bildirmemiz gerekiyor. Karaköprü Belediyesi olarak  “Evimizi Koruyan Melek Projesi” kapsamında Anneler Gününü kutluyoruz ayrıca yılın her ayında çeşitli aktiviteler ile onlara destek vereceğiz” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star