Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Karaköprü Belediyesi'nde Temsili Başkan Emirler Yağdırdı.

Karaköprü Belediyesi'nde Temsili Başkan Emirler Yağdırdı.

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, koltuğunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle temsili olarak Karaköprü 100. Yıl İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencisi Şeyma Akgül’e bıraktı.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2011 Cumartesi 11:50
Karaköprü Belediyesi'nde Temsili Başkan Emirler Yağdırdı.
Temsili Karaköprü Belediye Başkanı Şeyma Akgül, Okul müdürü Mehmet Bahattin Gökalp ile birlikte Belediye makamına gelerek görevi Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’den devir alarak makam koltuğuna geçti. Koltuğunu Şeyma Akgül’e teslim eden Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi yeni Başkana başarılar diledi. İlk olarak basın mensuplarına kendisini tanıtan Şeyma Akgül, Karaköprü için yapacağı hizmetlerden ve projelerden söz ederek “özellikle tüm okulların çevre düzenlemesi ve temizliği konusunda çalışmalar yapacağım” dedi. Akgül, telsizle Zabıta Amirliğine anons çekerek Okul önlerindeki açıkta gıda ürünü satan seyyar satıcılarının uyarılmasını isteyerek, diğer birim amirlerine talimatlar vererek hizmetlerin aksamamasını istedi.Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi ise yaptığı açıklamada, “TBMM’nin 91. Yılının kuruluş yıl dönümü olan 23 Nisan 1920 ,Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bir bayramdır, tabiki çocukların mutluluğu onların bayramı yaşaması biz büyüklerinde mutluluğudur, toplumumuzun geleceğini oluşturan çocuklarımızın iyi yetişmesi, eğitilmesi, topluma faydalı bireyler haline gelmesi açısından bizlerde sorumlu vatandaşlar ve kurum yetkilileri olarak elimizden geleni yapacağız, 100. Yıl İlköğretim Okulundan Şeyma Akgül, bugün Belediye Başkanı olarak çevreye duyarlı, okullarımızın çevre düzenlemesine yönelik birtakım talimatlar verdi, Sayın Şeyma Başkanımız kendisi bugün Başkan ama bende bundan sonra bu talimatları harfiyen yerine getireceğim, bugünkü ziyaretlerinden dolayı hem Okul müdürü Mehmet Bahattin Gökalp’e hemde öğrencimize teşekkür ediyorum, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını en içten duygularımla kutluyorum, hepsini tebrik ediyorum” dedi. Daha sonra Başkan Çiftçi, Şeyma Akgül’e Kitap ve Kalem seti hediye ederek kutladı.

KARAKÖPRÜ ANAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ TARAFINDAN BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE PLAKET VERİLDİ

Karaköprü Anaokulu tarafından DSİ konferans salonunda gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle davet edilen Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, okul aile birliği başkanı Hidayet Çiftçi tarafından plaket verildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık