Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDEN ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDEN ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler beldedeki asfaltlama çalışmalarını Güllübağ mahallesinde de aralıksız devam ettiriyor.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2012 Cumartesi 13:21
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDEN ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Karaköprü’nün tümünü kapsayacak bir şekilde yürüttükleri asfaltlama çalışmalarının bu seferki adresi Güllübağ Mahallesi oldu.

 

Ekiplerin yoğun ve hızlı bir şekilde yürüttükleri çalışmaları Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler ve Güllübağ Mahalle Muhtarı Ahmet Çiftçi asfaltlama serimi yapılan yerleri birlikte incelediler. Güllübağ Mahalle Muhtarı Ahmet Çiftçi, kendilerini önemseyen ve mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı başta Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye ve ekibine teşekkür ederek adeta mahalle sakinlerine bayram hediyesi gibi sunulduğunu belirtti.

 

Başkan yardımcısı Göçebeler ise yaptığı açıklamada “beldemizin en uç noktasında olan Güllübağ mahallemizde bu yıl asfaltını yapıyoruz bizim düşüncemiz ve hedefimiz bu çalışmayı bayramdan önce bitirmek ve kendilerine bayram hediyesi olarak vermektir, şimdiden bu hizmetin kendilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Bitkisel Üretimi geliştirmeye yönelik toplantı yapıldı.

Bitkisel Üretimi geliştirmeye yönelik toplantı yapıldı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık