Ana Sayfa Urfa Haberleri Karaköprü Belediyesi'nden Personel Eğitimi

Karaköprü Belediyesi'nden Personel Eğitimi

Karaköprü Belediyesi, her ay gerçekleştirdiği personel eğitimi toplantılarının bu seferki eğitmen konuğu Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Yılmaz oldu.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2011 Cuma 13:45
Karaköprü Belediyesi'nden Personel Eğitimi
Karaköprü Belediyesi tarafından sürekli olarak her ay yapılan personel eğitim toplantıları Belediyenin kültür merkezi salonunda gerçekleşti.

Her ay farklı bir eğitmen konuk edilerek personelin verimliliğini, motivasyonunu ve kişisel gelişimini arttırmayı amaçlayan toplantıların bu seferki konuğu Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Yılmaz davet edildi. Yılmaz, Karaköprü Belediye personeline “Ailenin önemini, geleceğimiz olan çocukları suçtan nasıl koruyabiliriz” konulu eğitim toplantısını hazırladığı sunumlarla, gerçek yaşamdan verdiği kesitlerle anlattı. Yılmaz, 23 yıllık polis mesleği hayatında yaklaşık 12 bin suçla tanışmış ve yine 12 bin adet suça yaklaşmış ya da risk altındaki çocuklarla diyalog kurarak onları suçtan uzaklaştırmanın yollarını aramış ve araştırmış. Gerçek hayattan ve yaşadığı gerçek olaylardan verdiği güzel örneklerle eğitim toplantısının güzel geçmesini sağlayan Yılmaz, program sonunda ayakta alkışlandı. Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, böylesine yararlı ve verimli bilgiler veren Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Yılmaz’a kendi personeli adına çok teşekkür ederek, böylesine güzel bir sunuma doyamadıklarını ve başka bir tarihte tekrardan dinlemeyi arzuladığını dile getirdi. Başkan Çiftçi, daha sonra Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz’a günün anısına, bir demet çiçek ve  Karaköprü'yü anımsatan figürlerin bulunduğu
Şanlıurfanın önemli el sanatlarından olan bakır işlemeli bir hediye verdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık