Ana Sayfa Spor KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’DA SEZON HAZIRLIĞI

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’DA SEZON HAZIRLIĞI

Süper amatör küme liginde mücadele edecek olan Karaköprü Belediyespor, sezona hazırlığı için yaptıkları antrenmanların yanı sıra bilimsel olarak da hazırlanıyorlar.

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2012 Pazar 11:33
KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’DA SEZON HAZIRLIĞI

Süper amatör küme ligde top koşturacak olan ve Bal ligini hedefleyen Karaköprü Belediyespor, oyuncularına uyguladıkları antrenman çalışmalarının yanında çeşitli seminer ve eğitim faaliyetleri ile takımı bilimsel olarak da sezona iyi bir şekilde hazırlıyor.


Karaköprü Belediyespor oyuncularına eğitim vermek amacıyla Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şanlıurfa Şubesinden hakem Murat Aykaç davet edildi. Karaköprü Belediyesi kültür merkezi salonunda gerçekleşen eğitim seminerine Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Bahattin Canbeyli, ASKF Müdürü Mehmet Aktaşoğlu, Şanlıurfa saha komiserleri derneğinden Abdullah Canbeyli, Karaköprü Belediyespor yöneticileri ve oyuncuları katıldı. Hakem Murat Aykaç, öncelikle futbolculara maçlardaki oyuncu hatalarını, hakemlerin vermiş olduğu kararları gibi konuları anlatarak maçlarda muhakkak centilmenliği ve hakeme saygıyı ön planda tutmalarını önerdi. Karaköprü Belediyespor oyuncuları hakem Aykaç’a sorular yönelterek merak ettikleri konularda cevap alma şansını yakaladılar. Oldukça sıcak, samimi ve sohbet havasında geçen eğitimde futbolcuların verim aldığı gözlendi. Daha sonra günün anısına hakem Murat Aykaç’a plaket takdim edildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star