Ana Sayfa Urfa Haberleri Karaköprü'de Adaletli Hizmet Yapılmıyor

Karaköprü'de Adaletli Hizmet Yapılmıyor

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yavuz ‘Karaköprü’de yaşayanlar, Karaköprü’yü otel gibi kullanmak zorunda kalıyorlar’ dedi.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2013 Salı 17:03
Karaköprü'de Adaletli Hizmet Yapılmıyor

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yavuz ‘Karaköprü’de yaşayanlar, Karaköprü’yü otel gibi kullanmak zorunda kalıyorlar’ dedi. Şanlıurfa İl Genel Meclisi Başkanı ve AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yavuz, aday adaylığı ile ilgili çarpıcı açıklamalar da bulundu.

Urfa’da varsa, Karaköprü’de de o olmalı.

Karaköprü’de sosyal yaşamın olmaması nedeniyle, insanların akşam evlerine gelip sabahta işlerine gittiğini, ilçeyi otel gibi kullanmak zorunda kaldıklarını söyleyen Mustafa Yavuz,  Şanlıurfa merkezdeki sosyal yaşam imkanlarının, Karaköprü’de de olması gerektiğinin altını çizdi.

Karaköprü betonlaştı.

Karaköprü’ye Esentepe’den ya da Orman Bölge Müdürlüğünden kuş bakışı bakıldığı zaman, betonlaştığını görmenin üzücü olduğunu ifade eden Mustafa Yavuz, ilçeye yeşil alanların kazandırılması gerektiğini belirtti.

Sorunları da biliyorum, çözümleri de.

Karaköprü’nün sorunlarını da, çözümlerini de bildiğini vurgulayan Mustafa Yavuz, açıklamasında şu sözleri kaydetti;

Karaköprü ilçemizin sorunlarını da biliyorum, çözümlerini de. Kırsalı da iyi bilen birisiyim. 86 köyde hangi aile yaşar, hepsini biliyorum, tanıyorum ve görüşme halindeyim. Belediyecilik hizmetlerinin yanında insanımızla diyalog şart. Siyasetin ham maddesi insandır. İnsanların gönüllerine inmeniz gerekli. İnsanlarla diyalog adaletli hizmeti getirir. Bugün Karaköprü’de vatandaşların en çok şikayetçi olduğu konu adaletsiz hizmet yapılması. Partimiz uygun görür de bizi Belediye Başkanlığı görevine getirirse, öncelikle ilçeye adaletli hizmetin gelmesini sağlayacağız. Karaköprü’nün doğusu, batısı, güneyi, kuzeyi eşit hizmet görecek. Birçok sivil toplum kuruluşunda yer aldım. Hizmet ettiğim her alandaki ilk hedefim, hizmet çıtasını yükseltmek oldu. Karaköprü’de değişim şart. Ben Karaköprü için hazırım, takdir halkımızın ve partimizindir” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star