Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ'DE GÖRSEL ŞOV

KARAKÖPRÜ'DE GÖRSEL ŞOV

Karaköprü Belediyesi tarafından Ali Baba Parkı'nda yaptırılan ışıklı, fıskiyeli kuru havuz vatandaşların büyük takdirini kazandı.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2016 Pazartesi 15:49
KARAKÖPRÜ'DE GÖRSEL ŞOV

Karaköprü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Ali Baba Parkı’nda hayata geçirilen ışıklı, fıskiye kuru havuz vatandaşlar tarafından beğeni topluyor. Yaklaşık 1 ayda tamamlanan kuru havuz, görsel güzelliği ile Karaköprülü vatandaşları ve minik çocukları bu parkta buluşturuyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kudat ile birlikte Ali Baba Parkında yapımı tamamlanan kuru havuzu inceledi.

İncelemeler sırasında Başkan Baydilli’ye parkta bulanan çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Kuru havuzun Ali Baba parkına çok yakıştığını ifade eden Başkan Baydilli, “Karaköprü Belediyesi ilçeye kazandırdığımız yeni parkların dışında, eski parklarımızın da düzenlemesini yapıyoruz. Çankaya Mahallemizde bulunan Ali Baba parkımızdaki eski havuzumuz atıl durumdaydı. Burayı kuru havuza çevirerek vatandaşlarımızın, çocuklarımızın hizmetine sunduk. Kuru havuzumuz parkımıza çok yakışmış, parkımız güzel bir görüntüde kazanmış. Biz Karaköprü Belediyesi olarak ilçemizdeki tüm parklarımızda onarım ve güzelleştirme çalışması yapacağız. Bu güzel çalışmalarından dolayı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kuru havuzun parka çok yakıştığını ifade eden minik çocuklar, Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star