Ana Sayfa Urfa Haberleri “KARAKÖPRܒDE TRAFİK RAHATLAYACAK”

“KARAKÖPRܒDE TRAFİK RAHATLAYACAK”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karayolları tarafından Çevik Kuvvette yaptırılacak olan köprülü kavşak projesinin en kısa sürede başlayacağının müjdesini verdi.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2016 Perşembe 12:09
“KARAKÖPRܒDE TRAFİK RAHATLAYACAK”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karakolları 91. Şanlıurfa Şube Şefi Emrullah Ediz’i ziyaret etti.

 Başkan Baydilli, Şube Şefi Ediz ile bir süre sohbet ederek, karayolları tarafından ilçede yaptırılacak olan Köprülü Kavşak ve Dal geç’lerle ilgili bilgi aldı.

“Köprülü kavşaklar bizim için çok önemli”

Karaköprü trafiğinin çevik kuvvette yaptırılacak olan köprülü kavşakla kısmen çözüme kavuşacağını ifade eden Başkan Baydilli, “Karayolları 91. Şube şefliğini ziyaret ederek Şanlıurfa’mızın trafik sorununu çözmek için yapılacak olan köprülü kavşaklarla ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Şanlıurfa’mız hızla büyüyen ve gelişen bir ilimiz. Bunun yanında Karaköprü’müz de çok hızlı büyüyen bir ilçe…. Karayolları tarafından ilçemize yapılacak olan köprülü kavşaklar bizim için çok önemli. Yapılacak olan çalışmalarla birlikte hem Kara Köprü’müzde  hem de Şanlıurfa’mızda trafik kısmen de olsa çözülmüş olacak. Kısa bir süre içerisinde ilçemiz sınırlarında bulunan çevik kuvvet bölgesinde çalışmalar başlayacak. İlerleyen dönemlerde Diyarbakır yolu üzerinde ki 3 adet dal geç te bittikten sonra Şanlıurfa’mız trafik konusunda rahatlayacaktır” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık