Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ'DE YENİ BAĞLANTI YOLLARI AÇILIYOR

KARAKÖPRÜ'DE YENİ BAĞLANTI YOLLARI AÇILIYOR

Karaköprü Belediyesi, yeni bağlantı yolları için tüm makine ve personelleri ile beraber çalışmalarını süratli bir şekilde devam ettiriyor.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2014 Çarşamba 13:29
KARAKÖPRÜ'DE YENİ BAĞLANTI YOLLARI AÇILIYOR

Karaköprü İlçesinde Kırsal mahalleler, bağlantı yolları, alt ve üst yapı, sosyal tesisler, park ve bahçe çalışmaları ile adeta seferber olmuşçasına hizmetlerine devam ediyor.

Karaköprü İlçesine bağlı Mehmetçik, Maşuk, Akpıyar Mahalleleri ve Maşuk TOKİ bölgesini Karaköprü merkeze bağlayan yol çalışmaları için gayret eden Karaköprü Belediyesi İlçeye yakışır hizmetler gerçekleştiriyor.  Karaköprü’de her alanda yapılan başarılı çalışmaların yanı sıra zor ve zahmetli olan bölüm ise yol çalışmalarıdır. Fen İşleri Müdürlüğü ekip ve ekipmanla araç gereçle yaz sıcağına rağmen ara vermeden yeni yolları koduna getirmek için çok çaba sarf ederek mükemmel hizmetler Karaköprü’de gerçekleşiyor.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “DAĞ, TAŞ, TARLA ŞEHİRE DÖNÜŞÜYOR”

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, yaptığı yazılı açıklamada “Karaköprü Belediyesi olarak dağı, taşı, bağı, tarlayı adeta şehir haline getiriyoruz, ben emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum bu çalışma özverili bir çalışma yürekli bir çalışmadır” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık