Ana Sayfa Urfa Haberleri KARAKÖPRܒDE YENİ YOLLAR AÇILIYOR

KARAKÖPRܒDE YENİ YOLLAR AÇILIYOR

Karaköprü Belediyesi, vatandaşların daha rahat ulaşımlarını sağlamak adına ilçenin değişik bölgelerinde yol açma çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2015 Çarşamba 05:02
KARAKÖPRܒDE YENİ YOLLAR AÇILIYOR

Karaköprü’yü yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için durmadan çalışan Belediye ekipleri, hızla büyüyen ve gelişen ilçede, eksik görülen her bölgede yol açma çalışması yapıyor. Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, konutların hızla yükseldiği ve yeni yerleşim alanı olan bölgelerde yol sorununu bir bir çözüyor.

Karaköprü Belediyesinin çalışmalarından memnun olduğunu belirten Karaköprü’lüler, Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi başta olmak üzere tüm çalışma ekibine teşekkür ettiler.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise, Büyüyen ve gelişen ilçede her gün yeni yolların açıldığını söyledi.

Yolların medeniyet olduğunu ifade eden Başkan Çiftçi, “İlçemizde yaşayan 115 bin vatandaşımızın mutluluğu bizim için çok önemlidir. Ekiplerimizin ilçe genelinde başlatmış olduğu çalışmalarla Karaköprü’müz daha da güzelleşecektir. İlçemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için tüm ekip olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

YORUMLAR
  • yorum2015-08-19 07:47:39celat

    yeni yerleşim yeri kuruluyor fakat yollar daracık yapılıyor. onun için şimdiden trfik çilesi oluşuyor. kardeşim yeni yol tabii ki yapacaksınız ama yaparken de geniş yol yapmayı becerin

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık