Ana Sayfa Güncel Karayollarında Durum

Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2012 Pazartesi 09:22
Karayollarında Durum
Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre, Aşkale-Bayburt, Polatlı-Yunak, Koyulhisar-Mesudiye, Divriği-Arapgir, Kangal-Divriği, Karlıova-Erzurum, Dereli-Şebinkarahisar yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

TEM Otoyolu'nun Anadolu otoyolu kavşağı-Gebze kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde 28 Şubat'a kadar depreme karşı güçlendirme çalışmalarına bağlı olarak her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Artvin-Hopa-Sarp yolunun 34-35 kilometrelerinde meydana gelen deniz tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

Burdur-Yeşilova-Serinhisar yolunun 12-14 kilometreleri arasındaki Saldabeli geçişinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle araçlar pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13.00-15.00 saatleri söz konusu yolu kullanamayacak.

Korkuteli-Antalya yolunun 16-19 kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün, çarşamba ve cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü sağlanıyor.

Maçka-Torul-Gümüşhane yolunun 12-36 kilometreleri arasında bulunan Köstere-Mescitli kesimindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87 kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 19.00'a kadar aralıklarla araç geçişine izin verilmiyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye Belediyesinde FETÖ operasyonu

Eyyübiye Belediyesinde FETÖ operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star