Ana Sayfa Güncel Karayollarında Durum

Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Giriş Tarihi: 29 Şubat 2012 Çarşamba 12:57
Karayollarında Durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Korkuteli-Antalya yolunun 31-32.kilometreleri arasındaki(Cehennem Deresi mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.00-15.00 saatleri arasında ve 15-16. kilometreleri arasında ise 2 Mart 2012 tarihinde aynı saatlerde yol trafiğe kapatılacak.

Korkuteli-Antalya yolunun 8-10. kilometreleri arasındaki istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle 14 gün süreyle yol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Ankara-Afyon, Beyşehir-Konya-Antalya, Antalya-Konya, Pınarbaşı-Şarkışla, Pülümür-Tunceli, İkizdere-İspir (Ovit Dağı), Kangal-Divriği, Polatlı-Yunak ve Divriği-Arapgir yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapalı.

Havran-Balıkesir yolunun 52-54. kilometreleri arasındaki (Şapçı Rampaları mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 2 Mart 2012 tarihinde 13.00-18.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Artvin-Şavşat yolu üzerindeki baraj inşaatı nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, ulaşım bekleyen araçlar için aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.

Korkuteli-Antalya yolunun 16-19. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Biga-Çan yolunun 4-33. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Eskişehir-Sivrihisar yolunun 40-57. kilometreleri arasında orta refüjde beton kaplama ve kazı çalışmaları nedeniyle bir şerit trafiğe kapatıldığından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

TEM Otoyolunun Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gebze Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Diyarbakır-Mardin yolunun Karacadağ Caddesi ile havaalanı yolunun kesiştiği kesimde hemzemin geçidi çalışmalarından dolayı ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Muğla-Kale yolunun 24-42. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba ve Perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Bafa Gölü-Milas yolunun 1-15. kilometreleri arasındaki Pınarcık ve Çamiçi köyü mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç mevki, Boğayokuşu mevki ve Karaltı mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı ve Perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Burdur-Yeşilova-Serinhisar yolunun 12-14. kilometreleri arasında (Saldabeli Geçişi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star