Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset KASIM GÜLPINAR; HERKES HADDİNİ BİLECEK VİDEO

KASIM GÜLPINAR; HERKES HADDİNİ BİLECEK VİDEO

Milletvekili Kasım Gülpınar; “Herkes sınırlarını bilecek. Milletvekiliyse milletvekili, Bürokratsa bürokrat, memursa memur. Kimse kimsenin işini yapmaya kalkmasın” diyerek devlet görevlilerine sert çıktı.

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2012 Salı 23:38
KASIM GÜLPINAR; HERKES HADDİNİ BİLECEK VİDEO

Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar’ın daveti üzerine Siverek’e gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile birlikte Siverek AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek burada bir konuşma yapan Milletvekili Gülpınar, babasının da uzun süre milletvekili yapmasının verdiği tecrübe ve ahlakla haddini bildiğini belirterek; “Herkes haddini bilecek. Milletvekiliyse milletvekili, Bürokratsa bürokrat, memursa memur. Muhtar Milletvekilinin işini yapmayacak. Milletvekili genel müdürün işini yapmayacak. Herkes kendi sınırları içerisinde işini yapacak” diyerek Recep Tayyip Erdoğan’ın oturtmaya çalıştığı demokratik sistemde herkesin kendi konumunda çalışması gerektiğini hatırlattı.

 

Burada bir konuşma yapan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ise “Bölgeye daha çok yatırım yapılması lazım. Maalesef bu huzur ve güven ortamı, bazı illerimizde yeterince oluşmadığı için özel sektör yatırımlarında kamu kadar artış görmüyoruz. Ama özelde de artış var. Şanlıurfa, Gaziantep ve Adıyaman gibi illerimizde gerçekten bir canlılık görüyoruz. Sadece GAP Bölgesinde geçen yıl 7 milyar dolarlık ihracat yapılmış. Demek ki bu bölge canlı bir bölge, özel sektör için de ciddi potansiyeller sunan bir bölgedir” dedi.


 


 

kaynak: balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Bakanlar Fakıbaba ve Eroğlu Şanlıurfa'da

Bakanlar Fakıbaba ve Eroğlu Şanlıurfa'da

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık