Ana Sayfa Siyaset Kasım Gülpınar’dan ŞUKAD Derneği Ziyareti

Kasım Gülpınar’dan ŞUKAD Derneği Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar kısa adı ŞUKAD olan Şanlıurfa Kadınları Kalkındırma Derneğini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 13:43
Kasım Gülpınar’dan ŞUKAD Derneği Ziyareti
Gülpınar ziyareti esnasında dernek başkanı Vildan Polat ve dernek üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Gülpınar ŞUKAD ziyaretinde yaptığı açıklamada “ Sayın Bakanımız Faruk Çelik ve aday arkadaşlarımız partili yetkili arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde Şehrimizin şuana kadar aşılamaış sorunlarına çözüm üretmek noktasında elimizden geleni yapıyoruz. İnanıyorum ki seçimi Allahın izni ile kazandığımız zaman mecliste sorunların çözümü konusunda bakanımız sayesinde daha da köklü çözümler üreteceğiz. Aday listemize dikkat ederseniz tertemiz siyaseti ve hizmeti benimsemiş bir siyasi kadro oluşturulduğunu görebilirsiniz. Bu kadro ile gece gündüz çalışarak Urfa’yı en iyi yerlere taşımak bizimde gönlümüzden geçen en büyük arzu, en büyük istemdir. Yeter ki halkımız gerçekten bize inanıp meclise taşıdığı taktir de Önce Allah’ın sonrasında da iktidarın gücü ile kangrenleşmiş sorunların çözümünü yapacağız” dedi.
ŞUKAD Başkanı Vildan Polat’ta Kasım Gülpınar’ın ziyareti ile olarak “’vekillerimizin birlik ve beraberlik içinde çalışarak Urfa için gereken eksikliklerin giderilmesi için elinizden gelecekleri yapmanızı iktidarın gücünü artık Urfa’mız üzerinde görmeyi bekliyoruz, bu halkın artık sabır ve zaman kavramlarının kalmadığını bu ekiple Urfa hizmetlerin gelmesini bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık