Ana Sayfa Güncel Katiller, Kahraman Olur Mu ?

Katiller, Kahraman Olur Mu ?

ŞUTİM YENİ HAL PAZARI Dernek Başkanı, STK İzleme Platform Başkanı Faruk Akbaş yaptığı açıklama ile tarım arazilerini imara açanları katil olarak değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2016 Pazar 00:29
Katiller, Kahraman Olur Mu ?

ŞUTİM Yeni Hal Pazarı'da Dernek Başkanı STK İzleme Platform Başkanı Faruk Akbaş yaptığı açıklama ile tarım arazilerini imara açanları katil olarak değerlendirdi.

Faruk Akbaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunaları söyledi:

"Bana kahraman yönetici diye yutturmaya kalkmayın tarım arazisi katillerini.. Memleketi harran ovasına yönlendirenler, bu imar izninde imzası veya rızası veya desteği olanları, hiç olmazsa bize kahraman diye yurturup aklımızla alay etmeyin.

Memleketin etrafı, tarıma elverişsiz arazilerle kaplıyken, şehiri oraya yönlendirme yerine, tarım arazilerini katledenler, Allaha hesap veremeyeceklerdir.


Bir taraf şefkat petrolü geçmiş, bir taraf,konukluya ulaşmış, devasa birinci sınıf tarım arazisi blokunu,beton yığınlarına dönüştüren zihniyeti Allaha havale ediyoruz.


Ama kime söylüyoruz ki !
Koşu meydanında Valilik binasını,SGK binasını v.b.Paşabağına ŞUTİM'İ,GAP ARENA STADINI,v.b.dev binaları yapanlaramı şikayet edeceğiz.suçlu suçu işleyen olursa kimi kime şikayet edeceğiz."

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü resmen iptal oldu

Karaköprü resmen iptal oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık