Ana Sayfa Ekonomi Kaya, Şanlıurfalılara teşekkürü etti

Kaya, Şanlıurfalılara teşekkürü etti

Ticaret Borsa Başkanı Mehmet Kaya Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içindeki bir kısım hain grubun darbe girişimine karşı dik duran Şanlıurfa halkına, teşekkür mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 12 Ağustos 2016 Cuma 00:32
Kaya, Şanlıurfalılara teşekkürü etti

Ticaret Borsa Başkanı Mehmet Kaya teşekkür mesajında: "Devletimizin varlığına ve anayasal düzenimize karşı Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir grup hain tarafından başlatılan darbe girişimine karşı, en güzel cevabı veren şanlı madalyanın yiğitleri Şanlıurfalı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Darbeye karşı ilk andan itibaren tüm gece boyunca dimdik ayakta duran, devletin birlik ve bütünlüğüne, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkan aziz Şanlıurfa, tarihi bir duruş sergilemiştir.

İhanet şebekeleri tarafından tertiplenen ve ülkemizin birliğini, demokrasimizi hedef alan bu hain girişim, hak ettiği cevabı en etkili şekilde almıştır.

Darbe girişimi karşısında onurlu bir duruş sergileyerek, demokrasiden yana tavrını koyan ve meydanları bir an olsun boş birakmayan vatansever Şanlıurfa halkına şükranlarımı sunarım Allah hepsinden razı olsun" dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık