Ana Sayfa Siyaset KAYA;”İSABETLİ BİR KARAR”

KAYA;”İSABETLİ BİR KARAR”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in görevi devir teslim törenine katıldı.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2015 Perşembe 13:31
KAYA;”İSABETLİ BİR KARAR”

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in görevi devir teslim törenine katılan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Urfa milletvekiline verilmesinin kendilerini çok sevindirdiğini ifade etti.

Önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in kente çok önemli projeler kazandırdığını hatırlatan Kaya,  "Tarım şehri olan ilimize  Sayın Bakanımızın tarım alanında çok katkılarının olacağını düşünüyoruz. Bundan sonra tarımla ilgili bütün sorunlarımızın çözüleceğine inanıyoruz. Şanlıurfa’ya tarımla ilgili daha fazla yatırımın yapılmasını istiyoruz.  Şanlıurfa tarım yönünden hak ettiği yere gelecek ve tarımsal sanayi de önemli adımların atılacağını temenni ediyoruz.  Bakanımızın çiftçinin, sanayicinin ve tüccarın sorununu bilen biri olarak daha iyi çalışmalar yapacağına inanıyoruz.  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı’nın Tarım şehri olan Şanlıurfa’dan seçilmesi isabetli bir karar. İnşallah ilimize ve ülkemiz için hayırlı olur.” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star