Ana Sayfa Urfa Haberleri KAYHAN İNAN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

KAYHAN İNAN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

Şanlıurfa’nın gülen abisi olarak bilinen ve Ak Parti’de uzun yıllar görev alan Kayhan İnan, aktif siyasette yer almak için ilk adımı attı. İnan, bugün Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2015 Cuma 18:13
KAYHAN İNAN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

Ak parti’nin birçok kademesine uzun yıllara görev yapan son olarak çalışma sosyal güvenlik bakanı Faruk Çelik’in danışmanlığını yürüten Kayhan İnan, aktif siyasette yer almak için ilk adımı attı.

İnan, milletvekili aday adaylığı başvurusu sonrası yaptığı açıklamada, Ak partide yer almaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

YORUMLAR
  • yorum2015-02-16 17:15:33Urfalı

    valla taşeron bey kim gitse buradan ankaraya elinden geleni yaptığını ben biliyorum. Elinden gelmediysede yapamamıştır. Nedir sizlerin bu antep sevdası anlamış değilim bu da ayrı konu.

  • yorum2015-02-16 00:35:48adım taşeron

    sayın inan faruk çelik in danışmanlığını yaptığınız zaman ne kadar halkın işsiz kalan vatandaşın sorunu ile ilğilendinizde şimdi aday adayı oluyorsunuz. sizi arayanların telefonlarına baktınızmı sıkıntıları için yardımcı oldunuzmu. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanının danışmanlığını yaptınız ve urfada yanınıza gelen vatandaş işsiz kaldığını söylediler size bu adaletmi.antep de bakan olmuş olsaydı şişmdi daha başka olurdu bizim bakanımız var danışmanı ise eski urfa ailelerinden ama halkı hemşerisi 2 aydır işsiz şimdi ise urfalıdan oy isteyecekler.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star