Ana Sayfa Urfa Haberleri Kayhan İnan'dan alkışlanacak başarı

Kayhan İnan'dan alkışlanacak başarı

Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman'ın danışmanlığını yapan Şanlıurfa'lı Kayhan İnan, Şanlıurfa Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in danışmanı oldu.

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2011 Perşembe 02:59
Kayhan İnan'dan alkışlanacak başarı
Uzun yıllardır Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman'ın danışmanlığını yapan Şanlıurfa'lı Kayhan İnan, Şanlıurfa Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in danışmanı oldu.


Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman'ın danışmanlığını yapan, partili - partisiz ayrımı yapmaksızın tüm Urfa'lıların sorunları ile yakından ilgilenen Kayhan İnan, Şanlıurfa Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in Özel Kalem Müdürlüğü kadrosundan Bakan Faruk Çelik'in danışmanlığına getirildi.Aynı zamanda merhum sendikacı ve şair M.Akif İnan ile Urfa'nın sevilen operator doktorlarından Ahmet İnan'ın da yeğeni olan Kayhan İnan, konuya ilişkin Urfa Haber'e açıklamada:
" Başta buradan Urfa Haber aracılığı ile Çalışma Bakanımız Sn. Faruk Çelik’in Şahsıma vermiş olduğu görevden dolayı duyduğum mutluluğu tüm dostlarımla paylaşmaktan gurur duyuyorum ve bunda emeği geçen isimlere de sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum…

Sayın Bakanımız Faruk Çelik Başta olmak üzere, İl Başkanım Sn.Yusuf Eğilmez’e, Milletvekillerimiz Sn.Seyit Eyüboğlu’na,Sn. Kasım Gülpınar’a, Sn. Mehmet Akyürek’e, Sn.Zeynep Karahan Uslu’ya, Sn. Halil Özcan’a, Bu sürecin hızlanmasında emeği geçen Sn. Mahmut Kaçar’a, Sn.Emin Önen’e, Sn.Yahya Akman’a Sn. Abdulkerim Gök hocama, Seçim Kordinasyon Merkezi Başkanı Sn. Osman Güzelgöz’e ve her ortamda bu konuyu dile getiren bir şekilde değerlendirilmemi canı gönülden isteyen, tüm ak partili gönüldaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Dularını esirgememelerini diliyorum. Rabbim beni hem kendi katında hemde dostlarımın nezdinde mahçup etmesin diyorum. Bütün dostlarımın emirlerinde olduğumu ifade etmek istiyorum saygılarımı sunuyorum." dedi.

Bizde Urfa Haber yayın ailesi olarak Şanlıurfa'lı genç, dinamik, dostumuz Kayhan İnan'ın, üstlendiği bakan danışmanlığı görevini, bu ağır sorumluluğu Şanlıurfa'ya yakışır bir düstur ve layıkı ile yerine getireceği inancıyla tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

- özel haber-
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star