Ana Sayfa Urfa Haberleri KAYMAKAM CİTER İLÇE SORUNLARINI ÇİFTÇİ'YE İLETTİ

KAYMAKAM CİTER İLÇE SORUNLARINI ÇİFTÇİ'YE İLETTİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Viranşehir’e geldi.

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2016 Salı 03:13
KAYMAKAM CİTER İLÇE SORUNLARINI ÇİFTÇİ'YE İLETTİ

Viranşehir’e gelen Akyürek ve Çiftçi, ziyaret kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer’i ziyaret etti.

Kaymakam Citer’i makamında ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye Büyükşehir Belediye Viranşehir İlçe Koordinatörü Aladdin Milli, Fen İşleri Sorumlusu Sedat Tataş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Dr Siraç Yolcu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım ve parti meclis üyeleri eşlik etti.

İlçe sorunlarının masaya yatırıldığı görüşmede bir konuşma yapan Kaymakam Dr Huzeyfe Citer, ilçe nüfusunun ve buna paralel olarak yapılaşmanın hızla arttığını kaydetti. Bu artışın sonucu olarak başta elektrik, trafik ve içme suyu gibi konularda aksaklıklar yaşandığını ifade eden Kaymakam Citer, bu aksaklıkların kurumlar arasında eşgüdüm içinde aşılabileceğini söyledi.

İlçelere yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Nihat Çiftçi de, önceki döneme göre ilçelere ayrılan ödeneği iki katına çıkardığını söyledi.

Yatırımların yapılıp yapılmadığını tespit etmek için bir ekip kurduğunu ifade eden Başkan Çiftçi, Viranşehir’e hakkettiği yatırımı yapacaklarını ifade etti.

Yaklaşık 1 saat süren görüşmenin ardından heyet İlçe Kaymakamlığından ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık