Ana Sayfa Eğitim KAYMAKAM FIRAT BULGU OKULUNU ZİYARET ETTİ.

KAYMAKAM FIRAT BULGU OKULUNU ZİYARET ETTİ.

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT Bulgu ilk ve Orta Okulunu Denetim, İnceleme ve Ziyaretlerde Bulundu.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2016 Salı 16:34
KAYMAKAM FIRAT BULGU OKULUNU ZİYARET ETTİ.

Okulları yerinde inceleyen Kaymakam FIRAT, okul müdürlerinden okulların son durumları ile ilgili bilgi aldı.

 

Kaymakam FIRAT  Bulgu ilk ve Orta Okul müdürleri ve Öğretmenleriyle mini bir toplantı yaptı. Toplandı  da Kaymakam FIRAT, Öğretmenlerin her hangi bir ihtiyaçları'nın olup, olmadığını da sordu.

 

Kaymakam FIRAT; Dönem başında belirlediğimiz hedef doğrultusunda okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlere devam ediyoruz.  Öğrencilerimize önem veriyoruz . Öğretmenlerimize daha çok önem veriyoruz. Biz imkanlar dahilinde maddi manevi öğrtmenlerimize destek olalım ki eğitimimiz daha kaliteli olsun. İlçemizde bulunan öğretmenlerimiz Türkiyenin her kesimden, her bölgesinden gelmektedir. Öğrencilerimizin sizden alacakları çok şey vardır. Misafir perverliğiyle bilinen ilçemizden de tabi sizinde alacak çok şeyleriniz vardır. O yüzden siz öğretmenerimizin yükü ağır el birliği ile Akçakale’deki eğitim kalitesini yükseltmek için elimizden gelen her türlü imkanları sağlamaya devam edeceğiz. Dedi.

 

Kaymakam Eyüp Fırat sınıfları tek, tek dolaşarak, öğrenciler ile sohbet etti.  Çeşitli hediyeler vererek çocukları sevindirdi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star