Ana Sayfa Urfa Haberleri Kaymakam Kaya'ya Veda Gecesi

Kaymakam Kaya'ya Veda Gecesi

Şanlıurfa'nın merkez Eyyübiye ilçesine tayini çıkan Bozüyük Kaymakamı Dr. Oktay Kaya için veda gecesi düzenlendi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 12:36
Kaymakam Kaya'ya Veda Gecesi

Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen veda gecesinde konuşma yapanBozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, Bozüyük'te 4. yılını tamamlayan Kaymakam Dr. Oktay Kaya'nın, ilçenin gelişmesine önemli katkılar sağladığını belirtti. Bakıcı "Kendisini, her zaman yanına gidip rahatlıkla soru sorabilecek kadar yakın hissettim. Kendisi de sağolsun bizi hiçbir zaman kırmadı, sorularımızı yanıtladı, uyarılarda bulundu. Hani dersiniz ya Bir Dost kazandınız diye, inanın ben kendimi öyle görüyorum. Ben Bozüyük'le ilgili olarak çok iyi Bir Dost kazanıldığını, yarın öbür gün herhangi bir konuda kendisine telefonla ulaşıldığında da muhakkak bize yardım edeceğinden eminim. Bozüyük'e çok şeyler kazandırdı. Ben kendisine görev süresi boyunca yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

Ardından Kaymakam Dr. Oktay Kaya ise yaptığı konuşmasında, 4 yıllık görevi süresince herkese elinden geldiği kadar yol göstericilik yaptığını belirterek "Bozüyük'te 4 yıl kaldığım süre zarfında bütün kurumlarla görevim icabı olan her konuda yardımcı olmaya, işbirliği yapmaya çalıştım. Özellikle herkese, kim gelirse gelsin elimizden gelen her türlü yol göstericiliğini yaptık. Bu noktada kimse arasında bir ayırım yapmadık" dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Vekili Bakıcı, Kaya'ya anı olarak minyatür Metristepe Anıtı, Emniyet Müdürü Okumuş da tablo hediye etti

Veda gecesine Dr. Oktay Kaya, Bozüyük Kaymakam Vekili Bekir Çelik, Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, Garnizon Komutan Vekili Teğmen Onur Kurban, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Osman Teoman Tatım, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Okumuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hanifi Başıbüyük, Belediye Başkan yardımcıları, daire müdürleri ve kaymakamlık personeli katıldı.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık